Çocukluğumun ilahisi çok şükür anam babam bizlere dinletti öğretti de Allah kelamını çok şükür dikkat ediyoruz şimdi,ali ercan duy babam ile ilgili aramalar ali ercan duy babam 2 ali ercan duy babam mp3 indir ali ercan duy babam indir ali ercan ilahileri ali ercan duy babam ilahisi indir ali ercan medineye varamadım ali ercan çeşme ali ercan duy babam dinle

Ali Ercan - Duy Babam

 ....
 

Ali Ercan - Duy Babam iLahi sözleri Biraktıgın malları taksim etdik. Sen mezarında huzur içinde yat babam. Biz üç kardeş malın için kavga etdik. Hayırsız malın yüzünden,duy babam. Zannetmeki çocukların rahat etdiler. Dögüş,kavga mahkemeye gitdiler. Somak istersen malını ne etdiler. Bir kısmını kumara verdiler babam. Malın yerine dinini ögretseydin. Sende mezarında rahat etseydin. Kendine etdigin gibi bizede etdin. Malından hiç hayır duymadıkki, duy babam. Çalıştın gece gündüz demedin. Sırtına bir takım elbise giymedin. Doyasıya bir yemek bile yemedin. O, dünyada yemek varsa ye babam. Evlatlarına bıraktın malları. Komşular taşıdı salını. Dahasıda var görmek istersen halini. Cenazeni kılmadıkki duy babam. Büyük oglunu sorma,çok hüneri var. Her gün kafa çeker ,hem kumar oynar. Zararın neresinden dönersen kar. O dünyada malın varsa sat babam. Oglun akıllı olsaydı ne yapardı malı. Oglun deli ne yapacakki malı. Kumarhane yaptık senin sarayını. Çatısında bülbüller ötüyor babam.

Ali Ercan ve torunu duy babam müziksiz ilahi,duy babam mp3 indir yeni 2016 en çok ses getiren ilahilerinden biri olan ali ercanin Ali Ercan - Duy Babam ilahisi dinle sözlerini oku - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Ali Ercan - Duy Babam


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Ali Ercan Ait Diger Güzel Ilahiler

ali ercan - sensiz cennet bulunmaz

ali ercan - üç derdim var

Ali Ercan - Güller Resul Emrindedir

Ali Ercan - Evlat Acisi

ali ercandan ilahiler

ali ercan 2015 ilahileri

mezar taşı ilahisi

Ali Ercan – Hasan ile Hüseyin

Ali ErcaN - yeni 2013 ilahileri

Ali Ercan - 2013 Azrail Dostum Olsa

Ali Ercan - Kullar Beni Yaraladi

Ali Ercan - Kırat Gemin Almış

Ali Ercan - Lailaheillallah

Ali Ercan - Medineye Matem indi

aLi ercan - Medineye Varamadim

Ali Ercan - Mekke Sokaklari Karanliktaydi

Ali Ercan - Mescidi Aksa

Ali ercan - Mezar taşi

ali ercan - muhammed dogdugu gece

Ali Ercan - Muhammed AskiFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

hasan dursundan'için SUDENUR "AMA SENİN KONUŞTUKLARIN BANA CÜMALİ " yazdı.


yeni 2015 Peyga'için selin "sözlerini istiyorum" yazdı.


hasan dursun an'için yu "güzel" yazdı.


Küçük Ahmet - B'için barış kara bıyık "güzel" yazdı.


en güzel sürekl'için vahab usta "insan olduğumu hatırlattı bütün insanlara selam olsun" yazdı.


Yanık Halil den'için Elif "sayfaniza bugün denk geldim eserleriniz cok güzel emegi gecenden Rabbim razi olsun. ama malesef her istedim eseri indiremiyorum" yazdı.


Abdurrahman Önü'için cennet cehennem "mesaj veren ilahileri söyleyen abilereden ALLAH razı olsun teşekkürler" yazdı.


ucsuz bucaksiz 'için eda "öf harıka ilahi" yazdı.


2013 2014 en gü'için halim türkmen " harika ilahileri sanat müziği kategorisinde harika sanatçılardan söylendiği zaman bir başka oluyor" yazdı.


Dursun Ali Erzi'için MEHMET YAŞAR "ELİNİZE VE EMEĞİNİZE SAYGI" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

28 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..