Murat Güneş,in Sahipsiz Mezar albümünde yer verip Öküdüğü - Kerbela-da - isimLi ilahiyi sitemizde BuLabıLır, ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 formatinda tüm cep telefonlarindan rahatlıkla dinleyebiLirsiniz

Murat Güneş - Kerbela da

ilahi dinle  

Murat Güneş - Kerbela da iLahi sözleri Kerbela çölünde Hüseyin şehit, Melekler ağladı bu Kerbela’da, Resulun torunu, yaradan şahit. Melekler ağladı bu Kerbela’da. Canların al kanı yere döküldü, Bedenler ayrıldı ciğer söküldü, Gözlerde yaş değil kanlar döküldü, Melekler ağladı bu Kerbela’da. Feryat ediyor dağlar taşlar uçan kuşlar, Bütün canlılar ağlıyordu Kerbela şehitlerine Gönüller sultanının torunu can Hüseyin’e Gözlerden yaş yerine kan dökülüyordu Gök kubbenin altında bütün kainat ağlıyordu Ve ve melekler ağlıyordu bu Kerbela’da Issız çöller Hüseyin’e ağladı, Yavrular su diye diye yalvardı, Ehlibeytin ahı arşa dayandı, Melekler ağladı bu Kerbela’da. Canların al kanı yere döküldü, Bedenler ayrıldı ciğer söküldü, Gözlerde yaş değil kanlar döküldü, Melekler ağladı bu Kerbela’da. Hasan Hüseyin’e nasıl kıydılar Sevenleri can evinden vurdular Şehitlerin efendisi oldular Melekler ağladı bu Kerbela’da. Canların al kanı yere döküldü, Bedenler ayrıldı ciğer söküldü, Gözlerde yaş değil kanlar döküldü, Melekler ağladı bu Kerbela’da.

bedava 2013 Murat Güneş - 2014 Kerbela da ilahileri dinle - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Murat Güneş - Kerbela da


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Seçme iLahiler Mp3 Ait Diger Güzel Ilahiler

Harun Beyaz - Yüce Muhammedim

Harun Beyaz – Şehit Destanı

Harun Beyaz – Rahman Allah

Murat Güneş – Ağlar Yakup

Murat Güneş – Al Cennetine

Murat Güneş – Anamın Hasreti

Murat Güneş – Hacılar

Murat Güneş – Hasanım Hüseyinim

Murat Güneş – Küçük İbrahim

Murat Güneş – Seyreyle Güzel

Murat Güneş – Şükürler Olsun

Murat Güneş – Erzurum Destanı

Ferudun Eroğlu - Gel Gidelim

Ertuğrul Erkişi – Zulmü Alkışlayamam

defli ilahiler serisi

seçme 2016 ilahiler karışık

beytullahta ben ilahisi

feridun eroglu - kadir mevlam

feridun eroglu gurbet ellerdeyim

Dil tutulur ilahisiFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

20 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..