Murat Güneşin, www.ilahidinle.org etiketi ile ilahi severlerin beğenisine sunulan - Sahipsiz Mezar - adlı ilahi albümde bulunan ve albüme İlahinin ismini vermiş oLan Sahipsiz Mezar ilahisini sitemizden ücretsiz dinleyebilir, ilahinin sözlerini bedava okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 formatindan tüm adnroid cep telefon ve tabletlerden erişim sağLayabılırsınız

Murat Güneş - Sahipsiz Mezar

ilahi dinle  

Murat Güneş - Sahipsiz Mezar iLahi sözleri Ey gidişim ile dünyaya nazar Burda bekliyor sahipsiz mezar Bir güneşin dostun sana da kazar Yolunu bekliyor sahipsiz mezar. Nice civanların boynu bükülmüş Ela gözler kara yere dökülmüş Şahlar padişahlar yerde çürümüş Yolunu bekliyor sahipsiz mezar. Kiminin başında yazılı taşlar Kiminin ardından dökülmüş yaşlar Kimidir ne gözler ne hilal kaşlar Yolunu bekliyor sahipsiz mezar. Nice civanların boynu bükülmüş Ela gözler kara yere dökülmüş Şahlar padişahlar yerde çürümüş Yolunu bekliyor sahipsiz mezar. Sırası gelenler oraya gider O buzlar üstünde toprağa girer Sual melekleri seni de dener Yolunu bekliyor sahipsiz mezar. Nice civanların boynu bükülmüş Ela gözler kara yere dökülmüş Şahlar padişahlar yerde çürümüş Yolunu bekliyor sahipsiz mezar.

Murat Güneş den Sahipsiz Mezar ilahisini Mp3 formatında dinleyin - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Murat Güneş - Sahipsiz Mezar


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Seçme iLahiler Mp3 Ait Diger Güzel Ilahiler

Harun Beyaz - Yüce Muhammedim

Harun Beyaz – Şehit Destanı

Harun Beyaz – Rahman Allah

Murat Güneş – Ağlar Yakup

Murat Güneş – Al Cennetine

Murat Güneş – Anamın Hasreti

Murat Güneş – Hacılar

Murat Güneş – Hasanım Hüseyinim

Murat Güneş – Küçük İbrahim

Murat Güneş – Seyreyle Güzel

Murat Güneş – Şükürler Olsun

Murat Güneş – Erzurum Destanı

Ferudun Eroğlu - Gel Gidelim

Ertuğrul Erkişi – Zulmü Alkışlayamam

defli ilahiler serisi

seçme 2016 ilahiler karışık

beytullahta ben ilahisi

feridun eroglu - kadir mevlam

feridun eroglu gurbet ellerdeyim

Dil tutulur ilahisiFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

19 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..