Sen gibi hiç kimse candan olmuyor, gurbet sokağında yalnızım anam,sedat üçanin Resul-ün Gülleri adlı ilahi albümünde seslendirdiği Anam Sen Gibi ilahisini sitemiz üzerinden ücretsiz dinleyebilir, ilahinin sözlerini Bedava okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak cebinize telefonLarinıza indirebilirsiniz.

Sedat Uçan - Annem ilahisi

ilahi dinle  

Sedat Uçan - Annem ilahisi iLahi sözleri Sen gibi hiç kimse candan olmuyor, gurbet sokağında yalnızım anam. Çağırsam sesime cevap gelmiyor senin hasretinle halsizim anam. Yağmur yağmadıkça çiçekler açmaz, seni görmedikçe bu yara saymaz. Anasız evladın güneşi doğmaz ışıksız zindanda sensizim anam. Dizlerinden mahrum sensizim anam. Hakkını helal et canım gülparem hasreti kaleme döker giderim O eski maziyi hayal ederim kanadından uzak güçsüzüm anam O eski maziyi hayal ederim mekânsız kimsesiz mutsuzum anam Yağmur yağmadıkça çiçekler açmaz, seni görmedikçe bu yara saymaz. Anasız evladın güneşi doğmaz ışıksız zindanda sensizim anam. Dizlerinden mahrum sensizim anam. Ağustos ayında karların yağar canım dediklerin şüpheyle bakar Geçmeye yol vermez dumanlı dağlar dizlerinden mahrum sensizim anne Kanadından uzak kanadından uzak güçsüzüm anne Mekânsız mekânsız hissediyorum anne

Sedat Uçanin sesinden Anam ilahisini mp3 formatinda dinle cebe indir yeni Sedat Uçan - Annem ilahileri - Sedat Uçan - Annem sözleri gelmiş geçmiş en güzel Sedat Uçan - Annem ilahisi dinle - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Sedat Uçan - Annem ilahisi

seda çok güzel çok begendim allah razı olsun allah razı olsun


sinan haykır çok süper bir parça bunu dinleyince annemin değerini daha iyi anlıyorum


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Sedat Uçan 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

sedat uçan - en güzel ilahileri

Sedat Uçan – Ötüşen Kuşlar

Sedat Uçan – Sevdasına Yandık

Sedat Uçan – Yalın Ayak

Sedat Uçan – İman İle

Sedat Uçan – Çok Sevdim

Sedat Uçan – Şükürler Olsun

Sedat Uçan – Özünde İslam

Sedat Uçan – Kardeşim

Sedat Uçan – Anam

Sedat Uçan – Menzil Köyünde

Sedat Uçan – Haydi Sultana

Sedat Uçan – Kurbanım

Sedat Uçan – Müminiz Kalu Beladan

Sedat Uçan – Haline Şükret

Sedat Uçan – Kanayan Yara Filistin

Sedat Uçan – Oy Hamza

Sedat Uçan – Elhamdulillah

Sedat Uçan – Lebbeyk

Sedat Uçan – Çok SevdimFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

26 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..