Bedava Minik Dualar Grubu - Sabır şarkısını indir, Minik Dualar Grubu - Sabır mp3 indirme, Minik Dualar Grubu - Sabır mobil telefona ücretsiz mp3 indir

Minik Dualar Grubu - Sabir 2013

ilahi dinle  

Minik Dualar Grubu - Sabir 2013 iLahi sözleri Sordum öğretmenime sabır ne demek Dedi sabır anne baba öğretmen demek Zahmetsiz rahmet olmaz sabretmek demek Bütün güzel şeyler için sabretmek gerek Dedi annem bizi bekler camda sabırla Yemek yapar yıkar paklar didinir sabırla Hastalansak uyumaz bekler sabırla Yıllarca tek bir şeyi bekler sabırla Yemek yapar sabırla yıkar paklar sabırla Hastalansak uyumaz bekler başucunda Yemek yapar sabırla yıkar paklar sabırla Hastalansak uyumaz bekler başucunda Babam her sabah işe gider sabırla Zorluklara katlanır çalışır sabırla Evimizin direği canım babacığım Yıllarca tek bir şeyi bekler sabırla Sabah kalkar sabırla işe gider sabırla Zorluklara katlanır çalışır sabırla Sabah kalkar sabırla işe gider sabırla Zorluklara katlanır çalışır sabırla **** Evet arkadaşlar, hani şarkımızda anne babamızın sabırla beklediği tek bir şey vardı ya, işte onlar bizim için sabırla çalışır bizim büyüyüp insanlığa faydalı bir insan olmamızı beklerler. Çünkü insan sevdikleri ve ulaşmak istediği güzellikler için sabretmeyi bilmelidir. Bakın Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Gazi’nin hocası ve şarkımızın iyi adamı Şeyh Edebali Hazretleri Osman Gazi’ye ne demiş Ey oğul beysin, güçlü kuvvetli ve akıllısın ama bunları iyi kullanabilmen için sabırlı ve kararlı olmalısın. Zira bil ki vakti gelmeden bir çiçek bile açmaz.

2013 albumunden Minik Dualar Grubu - Sabir 2013 Sabir Seyh Edebali yi anlatan ilahiler dinle - sordum oğretmenine sabir ne demek bir sabir anne baba oğretmen demek zahmetsiz rahmet olmaz sabretmek gerek dinle - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Minik Dualar Grubu - Sabir 2013


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Minik Dualar Grubu Ait Diger Güzel Ilahiler

Minik Dualar Grubu – Anne Baba Duası

Minik DuaLar 2013 ilahileri

Minik Dualar Grubu - Yardimseverlik 2013

Minik Dualar Grubu - Sorumluluk 2013

Minik Dualar Grubu - Oz denetim 2013

Minik Dualar Grubu - DogruLuk 2013

Minik Dualar Grubu - Saygi 2013

Minik Dualar Grubu - Sabir 2013

Minik Dualar Grubu - Dostluk 2013

Minik Dualar Grubu - Adalet 2013

Minik Dualar Grubu - Yağmur Duası

Minik Dualar Grubu - Uyku Duası

Minik Dualar Grubu - Teşekkür Ederim Allahım

Minik Dualar Grubu - Sevgili Peygamberim

Minik Dualar Grubu - Oruç Duası

Minik Dualar Grubu - Namaz Duası

Minik Dualar Grubu - Hayvanlara Dua

Minik Dualar Grubu - Hasta Duası

Minik Dualar Grubu - Hac Duası

Minik Dualar Grubu - Ehli Beyt DuasıFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

16 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..