Arkadaşlar Yavuz Sultan Selim Han Mısır’ı fethedip geri dönerken hocası Sadrazam Kemalpaşazade’nin atının ayağından sıçrayan çamur padişahın kaftanını kirletmişti. Kemalpaşazade Yavuz’un sert karakterini bildiğinden bu durumdan çok endişelendi. Onun bu halini gören padişah dönüp ona saygıyla şöyle dedi= Hocam niye telaş ediyorsunuz, sizin atınızın ayağından sıçrayan çamur bizim üzerimizde süstür dedi ve kaftanı çıkarıp yardımcısına verirken şöyle dedi= Bu kaftanı alın koruyun, ben öldüğünde sandukamın üzerine örtersiniz. Bu kaftan ta 2006 yılına kadar sandukanın üzerinde kalmıştır. Şimdi ise onarım ve bakıma alınmıştır.

Minik Dualar Grubu - Saygi 2013

ilahi dinle  

Minik Dualar Grubu - Saygi 2013 iLahi sözleri Babam dedi yavrucuğum saygı güzeldir Canlı cansız her şeye saygı güzeldir Babacığım dedim örnek ver lütfen Daha güzel anlayayım örnek ver lütfen Afrika’da çocuklar yemek bulamaz Yemek bulamaz da hiç tam doymazlar Yemeğini bitirmek onlara saygı Açları hep düşünmek yemeğe saygı Kitabın defterin var ağaçtan olur Eğer israf edersek orman yok olur Kâğıdı israf etmemek ağaca saygı Ormanları korumak dünyaya saygı Kâğıdı israf etme deftere saygı Defteri israf etme ağaca saygı Ağaçları hep koru ormana saygı Ormanları korumak dünyaya saygı Öğretmenim okulda hep ders anlatır Anlamamız için hep çok çalışır Dersi sessiz dinlemek ödevi yapmak Okula öğretmene sınıfa saygı Sıraları çizmemek hep temiz tutmak Okula öğretmene sınıfa saygı Babacığım ne istese hemen yaparım Anneciğimin sözünü ben hep tutarım Odamı ben toplarım temiz tutarım Evde mutluluk için anneye saygı Mutlu bir dünya için saygı gerekir Canlı cansız her şeye saygı gerekir Hep saygılı olana saygı duyulur Bu dünyada saygıyla mutlu olunur Mutlu bir dünya için saygı gerekir Canlı cansız her şeye saygı gerekir Hep saygılı olana saygı duyulur Bu dünyada saygıyla mutlu olunur

Minik Dualar Grubu - Saygı ilahisini indir, Minik Dualar Grubu - Saygı mp3 indirme, Minik Dualar Grubu - Saygı mobil mp3 indir,mütLü bir dunya için saygi gerekir Minik Dualar Grubu - Saygi 2016 ilahileri dinle - Minik Dualar Grubu - Saygi 2013 indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Minik Dualar Grubu - Saygi 2013

Genç Müslüman Bu ay okulumuzda değerler eğitiminde konumuz sevgi ve saygıdır


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Minik Dualar Grubu Ait Diger Güzel Ilahiler

Minik Dualar Grubu – Anne Baba Duası

Minik DuaLar 2013 ilahileri

Minik Dualar Grubu - Yardimseverlik 2013

Minik Dualar Grubu - Sorumluluk 2013

Minik Dualar Grubu - Oz denetim 2013

Minik Dualar Grubu - DogruLuk 2013

Minik Dualar Grubu - Saygi 2013

Minik Dualar Grubu - Sabir 2013

Minik Dualar Grubu - Dostluk 2013

Minik Dualar Grubu - Adalet 2013

Minik Dualar Grubu - Yağmur Duası

Minik Dualar Grubu - Uyku Duası

Minik Dualar Grubu - Teşekkür Ederim Allahım

Minik Dualar Grubu - Sevgili Peygamberim

Minik Dualar Grubu - Oruç Duası

Minik Dualar Grubu - Namaz Duası

Minik Dualar Grubu - Hayvanlara Dua

Minik Dualar Grubu - Hasta Duası

Minik Dualar Grubu - Hac Duası

Minik Dualar Grubu - Ehli Beyt DuasıFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

16 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..