Tarihimizde milyonlarca bilinmeyen yardımsever insan vardır. Biz bu şarkımızda örnek iyi adam olarak Kanuni Sultan Süleyman’ın yardımsever kızı Mihrimah Sultanı seçtik.

Minik Dualar Grubu - Yardimseverlik 2013

ilahi dinle  

Minik Dualar Grubu - Yardimseverlik 2013 iLahi sözleri Bir akşam okuldan eve dönerken uğradım aksakallı bakkal amcaya Önümde bir genç adam aydınlık yüzlü fısıldadı defter dedi usulca Bakkal amca çıkardı eski püskü bir defter hesapladı bir şeyler ona verdi usulca Gözlerinde bir huzur para verdi amcaya aldı defteri eline vedalaştı usulca Dedim ey bakkal amca anlamadım hiç eski püskü bir defter para eder mi? Yeni defter dururken eskisi niye yoksa söyle bu abi söyle deli mi? Bakkal amca şaşırdı yüzünde gülümseme önce bir tereddütle başladı anlatmaya Öyle değil Gülnur’cuğum çok değerli o defter çok değerli o defter değerini bilene Gülnur’cuğum, mahallemizde fakirler vardır, Onlar gelir ekmek alır, sonra ödemek üzere biz veresiye defterine yazarız. Bir de mahallemizin yardımsever iyi insanları vardır, onlar kimseler bilmez arasıra Gizliden gelir defter der, fakirlerin borçlarını öder, veresiye defterlerini alır giderler. Buna kültürümüzde veresiye defteri satın almak denir. Biraz önce abinin aldığı o eski defter de o veresiye defterlerinden biridir. Anlamıştım neden öyle usulca defter dediğini ve anlamıştım meğer o eski püskü defter aslında defterlerin en güzeliymiş.

bakkal amca anLamadim hiç eski pusku defter para edermi hiç Minik Dualar Grubu - Yardimseverlik 2013 ilahileri dinle - Minik Dualar Grubu - Yardimseverlik 2013 indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Minik Dualar Grubu - Yardimseverlik 2013

Hasan Kızılkaya Yazan Besteleyen Okuyanlardan Allah razı olsun.Bu konuların Görsel basında radyolarda daha çok işlenmesi gerekiyor.Bizler özümüze dönmeliyiz...


Ahmet Cok Güzel ilahi


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Minik Dualar Grubu Ait Diger Güzel Ilahiler

Minik Dualar Grubu – Anne Baba Duası

Minik DuaLar 2013 ilahileri

Minik Dualar Grubu - Yardimseverlik 2013

Minik Dualar Grubu - Sorumluluk 2013

Minik Dualar Grubu - Oz denetim 2013

Minik Dualar Grubu - DogruLuk 2013

Minik Dualar Grubu - Saygi 2013

Minik Dualar Grubu - Sabir 2013

Minik Dualar Grubu - Dostluk 2013

Minik Dualar Grubu - Adalet 2013

Minik Dualar Grubu - Yağmur Duası

Minik Dualar Grubu - Uyku Duası

Minik Dualar Grubu - Teşekkür Ederim Allahım

Minik Dualar Grubu - Sevgili Peygamberim

Minik Dualar Grubu - Oruç Duası

Minik Dualar Grubu - Namaz Duası

Minik Dualar Grubu - Hayvanlara Dua

Minik Dualar Grubu - Hasta Duası

Minik Dualar Grubu - Hac Duası

Minik Dualar Grubu - Ehli Beyt DuasıFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

24 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..