Feyzullah Koç - ÖLüm Sohbeti ile ilgili İlahi İslami sohbet aramalari feyzullah koç hocanın sohbetleri feyzullah koç sohbet dinle feyzullah koç sohbetleri indir feyzullah koç hangi kanalda feyzullah koç namaz sohbeti feyzullah koç sohbetleri mp3 indir feyzullah koç feyzi muhabbet feyzullah koç hangi radyoda

Feyzullah Koç - ÖLüm Sohbeti

 ....
 

Feyzullah Koç - ÖLüm Sohbeti iLahi sözleri Hz. Allah(cc) Kur'an'ında buyuruyorki Her can ölümü tadacaktır Ve sonra bize döndürüleceksiniz. Ana rahmindençıktık bir gün pazara Sonra bir kefenle döncez mezara Bir gün bir Allah(cc)dostu mübarek Bir Allah(cc) dostu Ey insanlar, ölüm var ölüm var Diye sohbet anlatırdı. Ama anlamadılar Taleberine söyledi anlamadılar İnsanlara söyledi anlamadılar Ve bir gün dedi ki; Ey taleberim! gelin benimlen beraber Bir dağın başına gidek Geldiler bir dağın başına Orda koyunlarını otlatan çobana dedi ki Allah(cc) dostu; 'Koyunlarını topla' çoban koyunlarını topladı Ve taleberine dedi ki Ey talebeler dinleyin!Ey insanlar dinleyin! Ve şu ayeti kelimeyi okudu,Malem her nefis ölümü tadacaktırDer demez binlerce koyun hepsi birden yere yıkılmış gördüler Ve dedi ki ordaki talebelerin Allah(cc) dostu; Ey insanlar Ey talebeler Sizler ölümün Hak olduğunu anlayamdınız amma Koyunlar ölümün hak olduğunu anladılar dedi Allah(cc) dostu.

Hz. Allah(cc) Kur,an,ında buyuruyorki, Her can ölümü tadacaktır ,Ve sonra bize döndürüleceksiniz Feyzullah Koç - ÖLüm Sohbeti dinle - Feyzullah Koç - ÖLüm Sohbeti mp3 - Feyzullah Koç - ÖLüm Sohbeti indir - Feyzullah Koç - ÖLüm Sohbeti izle - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Feyzullah Koç - ÖLüm Sohbeti

ahmet diline sağlık


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Feyzullah Koç Ait Diger Güzel Ilahiler

Feyzullah Koç – Daim Hakkı Zikreyle

Feyzullah Koç – Hakka Aşık Olanlar

Feyzullah Koç – Selam Sana

Feyzullah Koç – Aşk Meydanında

Feyzullah Koç – Gel Hakkı Zikredelim

Feyzullah Koç – Hor Bakma Sen

Feyzullah Koç – Cemalini Görenlerden

Feyzullah Koç – Gafletten Uyan

Feyzullah Koç – Ya Baki Entel Baki

Feyzullah Koç – Ben Seydayı Göremedim

Feyzullah Koç – Yeter Ağladığın Sofi

Feyzullah Koç – Durmaz Kan Ağlar

Feyzullah Koç – Gül Serdim

tubidy mobile search

Feyzullah Koç – Aslın Bir Damla Sudur

Feyzullah Koç – Deliyim Deli

Feyzullah Koç – Sevelim Mi Yunus Gibi

Feyzullah Koç – Sabah Akşam Diyelim

Feyzullah Koç – Nur-i Çeşmim

Feyzullah Koç – Durmaz YanarFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

30 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..