Nazlı, nazlı geliyor sultanım, Yüreğimi yakıyor sultanım, Öyle bir gülüşü var sultanım, Sanki güller açıyor sultanım,Sedat Ucan - Sultanim mobil mp3 indir, İlahisi indir, İlahi indir, müzik indir, mp3 indir, mp3 yükle, mp3 dinle, mp3 download

Sedat Uçan Sultanım

ilahi dinle  

Sedat Uçan Sultanım iLahi sözleri Sultan der sofileri, İnletir gönülleri, Sofi başlar demeye, Kıskanır bülbülleri. Nazlı, nazlı geliyor sultanım, Yüreğimi yakıyor sultanım, Öyle bir gülüşü var sultanım, Sanki güller açıyor sultanım. Tevbe bilmeyen bakar, Bilemeden laf atar, Bizi bilenler ancak, Aşk ateşini yakar. Nazlı, nazlı geliyor sultanım, Yüreğimi yakıyor sultanım, Öyle bir gülüşü var sultanım, Sanki güller açıyor sultanım. Gelin yine tevbeye, Gözyaşını dökmeye, Günah, pas tutmuş kalbe, Şeyhim gelir sökmeye. Nazlı, nazlı geliyor sultanım, Yüreğimi yakıyor sultanım, Öyle bir gülüşü var sultanım, Sanki güller açıyor sultanım. Baygın olan ayılır, Şeytan bunda yarılır, Rahmetler ırmak gibi, Sofilere yayılır. Nazlı, nazlı geliyor sultanım, Yüreğimi yakıyor sultanım, Öyle bir gülüşü var sultanım, Sanki güller açıyor sultanım.

Sedat Uçan dan Sultanım ilahisini Mp3 olarak dinle Cebe İndir - Sedat Uçan Sultanım mp3 albumu indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Sedat Uçan Sultanım


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Sedat Uçan 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

sedat uçan - en güzel ilahileri

Sedat Uçan – Ötüşen Kuşlar

Sedat Uçan – Sevdasına Yandık

Sedat Uçan – Yalın Ayak

Sedat Uçan – İman İle

Sedat Uçan – Çok Sevdim

Sedat Uçan – Şükürler Olsun

Sedat Uçan – Özünde İslam

Sedat Uçan – Kardeşim

Sedat Uçan – Anam

Sedat Uçan – Menzil Köyünde

Sedat Uçan – Haydi Sultana

Sedat Uçan – Kurbanım

Sedat Uçan – Müminiz Kalu Beladan

Sedat Uçan – Haline Şükret

Sedat Uçan – Kanayan Yara Filistin

Sedat Uçan – Oy Hamza

Sedat Uçan – Elhamdulillah

Sedat Uçan – Lebbeyk

Sedat Uçan – Çok SevdimFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

18 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..