Can özledim Yüce Resulü O kainatın çiçeği gülü Derdime şahit şu sahra çölü Nasıl özledim bir bilebilsen sözleri İle başlayan,Sedat Uçan‘ın İlanım Var adlı ilahi albümünde seslendirdiği Bir Bilebilsen,Bir GörebiLsem isimli iLahisini sitemizde Bedava dinleyebilir,akar Gozyaşi damlar Klabıme ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu Habibulllah’a (s.a.v) efendimize yazilan ilahiyi Bilgisayarinizda cep telefonlarinizda dinlemek istemeniz durumunda çok kolay bir şekilde mp3 olarak Cebe indirebilirsiniz.

Sedat Uçan Bir Bilebilsen

ilahi dinle  

Sedat Uçan Bir Bilebilsen iLahi sözleri Can özledim Yüce Resulü O kainatın çiçeği gülü Derdime şahit şu sahra çölü Nasıl özledim bir bilebilsen Derdime şahit şu sahra çölü Nasıl yanarım bir bilebilsen Bir bilebilsen, bir bilebilsen Bir görebilsen, bir görebilsen Şu feryadımı bir duyabilsen Nasıl özledim bir bilebilsen Nuru dilara hasretin yara Bir gidebilsem nurlu diyara Söyle derdimi karlı dağlara Nasıl özledim bir bilebilsen Söyle derdimi karlı dağlara Nasıl yanarım bir bilebilsen Bir bilebilsen, bir bilebilsen Bir görebilsen, bir görebilsen Şu feryadımı bir duyabilsen Nasıl özledim bir bilebilsen Akar gözyaşım damlar kalbime Şükürler olsun Yüce Rabbime Derman ararım ben bu derdime Nasıl özledim bir bilebilsen Derman ararım ben bu derdime Nasıl yanarım bir bilebilsen

Sedat Uçan Bir Bilebilsen ilahisisini Mp3 oLarak dinle Cebe indir - yeni Sedat Uçan Bir Bilebilsen albumu indir - bedava Sedat Uçan Bir Bilebilsen ilahileri izle - mp3 indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Sedat Uçan Bir Bilebilsen

yalnızlık insanın yalnız hissetigindeki anlarda huzur veriyor ilahileriniz allah sizden razı olsun


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Sedat Uçan 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

sedat uçan - en güzel ilahileri

Sedat Uçan – Ötüşen Kuşlar

Sedat Uçan – Sevdasına Yandık

Sedat Uçan – Yalın Ayak

Sedat Uçan – İman İle

Sedat Uçan – Çok Sevdim

Sedat Uçan – Şükürler Olsun

Sedat Uçan – Özünde İslam

Sedat Uçan – Kardeşim

Sedat Uçan – Anam

Sedat Uçan – Menzil Köyünde

Sedat Uçan – Haydi Sultana

Sedat Uçan – Kurbanım

Sedat Uçan – Müminiz Kalu Beladan

Sedat Uçan – Haline Şükret

Sedat Uçan – Kanayan Yara Filistin

Sedat Uçan – Oy Hamza

Sedat Uçan – Elhamdulillah

Sedat Uçan – Lebbeyk

Sedat Uçan – Çok SevdimFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

15 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..