Grup Dergah Yesil Cubbesini Giymis mp3 indir, sizin için en iyi İlahileri bulduk Bedava mp3 indir,şiir ler İndir Dursun Ali Erzincalı seslendirdirdiği Mobil İlahi mp3 indir Ücretsiz Grup Dergah - Yeşil Cübbesini Giymiş İlahisinin sözlerini sitemizden BuLabıLırsınız..

Grup Dergah – Yeşil Cübbesi Giymiş

 ....
 

Grup Dergah – Yeşil Cübbesi Giymiş iLahi sözleri Ya Rasulallah sen önceleri bir kütüğün üzerine çıkıp hutbe okurdun. Ashabı kiram çoğaldığı vakit söylediklerini tüm cemaat duysun diye minber yaptırdın o zaman senden ayrılmaya bir tahammül edemeyen kütük ağlamıştı. Elini üzerine koyunca sükunete kavuşmuştu ya rasulallah. Senin ayrılığına bir ağaç bile tahammül edemezken müslümanlar nasıl dayanabilsin. Allah rahmet deryalarını senin üzerine boşaltsın. Anam Babam sana feda olsun. Yeşil Cübbesini Giymiş Sırtına Mescidi Saadetten mi Geliyor ? Aişe anamıza selam veriyor Anam Babam feda olsun ya rasulallah Canım sana kurban olsun ya habiballah Onun dünya evi bir kerpiç idi Tavanı el değecek kadar yerde idi Bir kilimi bile yok idi Anam babam feda olsun ya rasulallah Canım sana kurban olsun ya habiballah Nuh aleyhisselam kavmine beddua atmişti Ey Rabbim inkarcılardan hiçkimseyi yeryüzünde bırakma demişti Eğer sende o beddua gibi bizim için bir beddua etseydin muhakkak hepimiz helak olurduk Halbuki secde halindeyken senin sırtına pislik dolu işkembeyi attılar Yüzünü kanatıp dişlerini kırdılar Bu yapılanlara rağmen sen onlar için hayır dua etmekten başka bir şey yapmadın ve şöyle dedin; Allahım kavmimi bağışla çünkü onlar bilmiyorlar. Allah rahmet deryalarını senin üzerine boşaltsın Anam babam sana feda olsun. Yüzü güneş gibi hep parlıyordu dişleri inci mercan nur saçıyordu O çok zaman ise gülümsüyordu anam babam feda olsun ya rasulallah Canım sana kurban olsun ya habiballah Yeşil cübbesini giymiş sırtına miraçtan mı dönüyorsun ya rasulallah Rabbim ne müjdeler söyledi sana anam babam feda olsun ya rasulallah Canım sana kurban olsun ya habiballah

Grup Dergah – Yeşil Cübbesi Giymiş İlahisini Dursun aLi erzincanLi nin şiir düeti ile Grup derhanin seslnedirdiği Bu Şahane İlahi şiir ve Naati sizlere takdim edıyrouz iyi DinLemeler olsun İlahi dostları - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Grup Dergah – Yeşil Cübbesi Giymiş


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Grup Dergah Ait Diger Güzel Ilahiler

Grup Dergah – Ya Ceddel Hüseyn

Grup Dergah – Aşkınla Bu Uşşak-ı

Grup Dergah – Mest-ü Hayranım

Grup Dergah – Allahümme Salli –

Grup Dergah – Selam Edin

Grup Dergah – Can Muhammed

Grup Dergah – İmam Hüseyni Çağırdılar

Grup Dergah – Ya Gavsı Geylani

Grup Dergah – Naat – Hazreti Fat

Grup Dergah – Hor Bakma Göz Toprağa

Grup Dergah – Veysel Karani

Grup Dergah - Ne Gam Yersin

Grup Dergah – Taleal Bedru

Grup Dergah – Hüseyin-in Yaresine

Grup Dergah – Azman Sor Çanakkale

Grup Dergah – Hüdaya Bin Şükür Bir Müm

Grup Dergah – Dua Ederdim

Grup Dergah – Himit Vel Akul

Grup Dergah – Gidem Görem Medineyi

Grup Dergah – Ya Ümmül HasenFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

25 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..