YuNus emre den şiirler halinde Grup Dergah Hor Bakma Göz Toprağa ilahisi indir ilahi, Grup Dergah Hor Bakma Göz Toprağa MP3 indir ilahi 2016,bedava Grup Dergah Hor Bakma Göz Toprağa indir ilahiler tubidy cep ilahileri

Grup Dergah – Hor Bakma Göz Toprağa

 ....
 

Grup Dergah – Hor Bakma Göz Toprağa iLahi sözleri Hor bakma sen toprağa, Toprakta neler yatar? Kani bunca evliya, Yüz bin Peygamber yatar. Cennette buğday yiyen, Gaflet gömleğin giyen, Hem dünyaya meyleden, Adem Peygamber yatar. Arkasıyle kum çeken, Göz yaşıyle yuğuran, Kabeye temel kuran, Halil Peygamber yatar. Vücudunu kurt yiyen, Kurt yedikçe şükreden, Belalara sabreden, Eyyup Peygamber yatar. Balık karnında yatan, Deryaları seyreden, Kabak kökün yastanan, Yunus Peygamber yatar. Kuyuda nihan olan, Köle diye satılan, Mısır’a sultan olan, Yusuf Peygamber yatar. Yusuf’un yavu kılan, Kurt ile dava kılan, Ağlayıp gözsüz kalan, Yakup Peygamber yatar. Asasın ejder eden, Bahre vurup yol eden, Firavun helak eden, Musa Peygamber yatar. O Allahın habibi, Dertlilerin tabibi, Enbiyalar serveri, Resul Muhammed yatar. Hayber kalasın yıkan, Kafiri oda yakan Şahinler gibi bakan, Ali gibi er yatar. Ata ana gülleri, Kur’an okur dilleri Fatm’ana oğulları; Hasan, Hüseyin yatar. İğnesin suya atan, Balıklara getirten Tacın tahtın terkeden, İbrahim Ethem yatar. Gündüzler saim olan, Geceler kaim olan. Ariflerin sultanı, Bayzit Bestami yatar. O Hakikat erleri, Gelip geçti her biri. Konyada o Mevlana, Hüdevandigar yatar. Çok Hakk’ın has kulları, Fikr eyle sen bunları. Saysam o erenleri, Nice sultanlar yatar. Yunus, sen de ölürsün, Kara yere girersin. Bu toprağın altında, Çok günahkar kul yatar.

Tasavvufi müziğinin en önde gelen grup larindan biri Olan Grup Dergah‘ın Yunus Emre nin Muhteşem şiirini Şanlıurfa Tasavvuf Geceleri 1-2 albümünde yer alan Hor Bakma Göz Toprağa ahireti anLatan ilahisini sitemizden dinleyin ilahinin sözlerini ve bu ilahiyi şarki evreni,tubidy mp3 olarak indirebilirsiniz. - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Grup Dergah – Hor Bakma Göz Toprağa


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Grup Dergah Ait Diger Güzel Ilahiler

Grup Dergah – Ya Ceddel Hüseyn

Grup Dergah – Aşkınla Bu Uşşak-ı

Grup Dergah – Mest-ü Hayranım

Grup Dergah – Allahümme Salli –

Grup Dergah – Selam Edin

Grup Dergah – Can Muhammed

Grup Dergah – İmam Hüseyni Çağırdılar

Grup Dergah – Ya Gavsı Geylani

Grup Dergah – Naat – Hazreti Fat

Grup Dergah – Hor Bakma Göz Toprağa

Grup Dergah – Veysel Karani

Grup Dergah - Ne Gam Yersin

Grup Dergah – Taleal Bedru

Grup Dergah – Hüseyin-in Yaresine

Grup Dergah – Azman Sor Çanakkale

Grup Dergah – Hüdaya Bin Şükür Bir Müm

Grup Dergah – Dua Ederdim

Grup Dergah – Himit Vel Akul

Grup Dergah – Gidem Görem Medineyi

Grup Dergah – Ya Ümmül HasenFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

13 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..