Üfak Bir ÇocuĞün Yurekleri dağlayan şiiri iLe başlayan Feyzullah Koç‘un Çıktık Kabe Yoluna” adlı ilahi albümünde yer verdiği yetim ÇocukLarin çektiği aciLari dile getiren şiirin bulunduğü Ben Bosna Hersekli Yetim Bir Çoçuğum adlı Güzel Şiirini sitemiz üzerinden bedava dinleyeyip mp3 olarak cebinize indirin.

Feyzullah Koç – Ben Bosna Hersekli

 ....
 

Feyzullah Koç – Ben Bosna Hersekli iLahi sözleri Ben Bosna Hersek’te anasız babasız kardeşsiz yetim bir çocuğum. Ben Bosna Hersek’te savaş görmüş bir çocuğum. Annemin gözlerinde hep yaş görmüş çocuğum Ne suç işlemiştim ki koptu ayağım elim Anne derdim, bir başka kelime bilmez dilim Gitti bir şafak vakti dönmedi babacığım Öyle çok özledim ki nerede anacığım Bir gün yürüyecektim düşüp oynayacaktım Çimenlerin üstünde koşup oynayacaktım Hani Beyler bayanlar hani insan hakları Kandan geçilmez oldu yurdumun sokakları Ne utanmazlar varmış ne masallar okundu Ya Rab kirli eller namusuma dokundu Ne cevap vereceksin Nebi sorduğu zaman Yardıma gelemezsen ağla be hey müslüman Ah bir dile gelse de dinlesen dağı taşı Siz Sırp sürüleri Nemrutları geçtiniz Siz Kahhar olan Hakkın azabını seçtiniz Siz medeni insanlar kedi köpek besleyin Geçin ekran başına uyuklayın esneyin Yok mu bu zalimlerin ellerini kıracak Akan mazlum kanının hesabını soracak Bu dünya sizin olsun Rabbime gideceğim Kanımı içenleri şikâyet edeceğim

Bedava Feyzullah Koç dan Ben Bosna Hersekli Yetim Bir Çoçuğum Şiir karişimi ilahisini mp3 halinde dinle telefona indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Feyzullah Koç – Ben Bosna Hersekli


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Feyzullah Koç Ait Diger Güzel Ilahiler

Feyzullah Koç – Daim Hakkı Zikreyle

Feyzullah Koç – Hakka Aşık Olanlar

Feyzullah Koç – Selam Sana

Feyzullah Koç – Aşk Meydanında

Feyzullah Koç – Gel Hakkı Zikredelim

Feyzullah Koç – Hor Bakma Sen

Feyzullah Koç – Cemalini Görenlerden

Feyzullah Koç – Gafletten Uyan

Feyzullah Koç – Ya Baki Entel Baki

Feyzullah Koç – Ben Seydayı Göremedim

Feyzullah Koç – Yeter Ağladığın Sofi

Feyzullah Koç – Durmaz Kan Ağlar

Feyzullah Koç – Gül Serdim

tubidy mobile search

Feyzullah Koç – Aslın Bir Damla Sudur

Feyzullah Koç – Deliyim Deli

Feyzullah Koç – Sevelim Mi Yunus Gibi

Feyzullah Koç – Sabah Akşam Diyelim

Feyzullah Koç – Nur-i Çeşmim

Feyzullah Koç – Durmaz YanarFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

22 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..