Allah aşkiNi çoK GüzeL anlatan Bir ilahi ile daha karşinizdayiz,Feyzullah Koç‘un Aşık Oldum Allah’a adlı ilahi albümünde seslnedirdiği ve ayni ilahiye albümün ismini verdiği parçası olan Aşık Oldum Allah,a isimli ilahiyi sitemizde kesintisiz dinleyebilir, ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak cebinize indirebilirsiniz.

Feyzullah Koç – Aşık Oldum Allaha

 ....
 

Feyzullah Koç – Aşık Oldum Allaha iLahi sözleri Aşık oldum Allah’a, güzel Rasulüllah’a Mevlâsını sevenler hiç düşer mi günaha.? Hu Hu Allah La ilahe illallah Nur Muhammed Sallallah Bülbül güllere konar ulu mevlayı anar Ben âşık olamadım yüreğim ona yanar Hu Hu Allah La ilahe illallah Nur Muhammed Sallallah Allah Allah diyenler Nurdan libas giyenler Muhammed’e yar olsun birbirini sevenler Hu Hu Allah La ilahe illallah Nur Muhammed Sallallah Yüreğimde âhım var sırtımda günahım var Ne gam çekersin gönül affeden Allahım var Hu Hu Allah La ilahe illallah Nur Muhammed Sallallah Huzuruna ben vardım el açıp hep yalvardım Mevlam senin aşkından güller gibi sarardım Hu Hu Allah La ilahe illallah Nur Muhammed Sallallah Düşme nefsin peşine yanarsın ateşine Esirgeme selamını dostuna düşmanına Hu Hu Allah La ilahe illallah Nur Muhammed Sallallah Neyleyeyim dünyayı onun çoktur vebali Hiç aklımdan gitmiyor Hakkın nuru cemali Hu Hu Allah La ilahe illallah Nur Muhammed Sallallah Ben bir garip dervişim kime ne eylemişim Bu canımı Allah’a ben kurban eylemişim Hu Hu Allah La ilahe illallah Nur Muhammed Sallallah

Feyzullah Koç dan Aşık Oldum Allaha ilahisini mp3 olarak dinle telefona indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Feyzullah Koç – Aşık Oldum Allaha


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Feyzullah Koç Ait Diger Güzel Ilahiler

Feyzullah Koç – Daim Hakkı Zikreyle

Feyzullah Koç – Hakka Aşık Olanlar

Feyzullah Koç – Selam Sana

Feyzullah Koç – Aşk Meydanında

Feyzullah Koç – Gel Hakkı Zikredelim

Feyzullah Koç – Hor Bakma Sen

Feyzullah Koç – Cemalini Görenlerden

Feyzullah Koç – Gafletten Uyan

Feyzullah Koç – Ya Baki Entel Baki

Feyzullah Koç – Ben Seydayı Göremedim

Feyzullah Koç – Yeter Ağladığın Sofi

Feyzullah Koç – Durmaz Kan Ağlar

Feyzullah Koç – Gül Serdim

tubidy mobile search

Feyzullah Koç – Aslın Bir Damla Sudur

Feyzullah Koç – Deliyim Deli

Feyzullah Koç – Sevelim Mi Yunus Gibi

Feyzullah Koç – Sabah Akşam Diyelim

Feyzullah Koç – Nur-i Çeşmim

Feyzullah Koç – Durmaz YanarFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

23 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..