Açýldý sýr babý seydam yüzünden can sefalar buldu þirin sözünden Masiva tozunu gönül yüzünden tevhidle sildim ben Elhamdülillah sözleri ile baþlayan Çocuk ilahicilerden Abdüssamed Demir‘in Berekat Yayýnevi ismi ile çýkarmýþ öldüðü Kýyamýnda Duranlarýz Ýlahi albümünde sesLendirdiði Derdim Var Seydam ilahisini sitemizden bedava dinleyebilir, ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Abdüssamed Demir - Derdim Var Seydam

 ....
 

Abdüssamed Demir - Derdim Var Seydam iLahi sözleri Açýldý sýr babý seydam yüzünden can sefalar buldu þirin sözünden Masiva tozunu gönül yüzünden tevhidle sildim ben Elhamdülillah Derde derman buldum Elhamdülillah cana canan buldum eþþükru lillah Hüda davet eder Elhamdülillah bu can dosta gider eþþükru lillah Gerçi hep katlandým cevru cefaya lakin sonra erdim zevku sefaya Vasýl oldum Muhammed Mustafa’ya aðlar iken güldüm Elhamdülillah Derde derman buldum Elhamdülillah cana canan buldum eþþükru lillah Hüda davet eder Elhamdülillah bu can dosta gider eþþükru lillah Ýçine vardým ki adý bilinmez bir bahre daldým ki mevci bulunmaz Müridin oluben geri dönülmez ölmezden ben öldüm Elhamdülillah Derde derman buldum Elhamdülillah cana canan buldum eþþükru lillah Hüda davet eder Elhamdülillah bu can dosta gider eþþükru lillah Seydamýn yüzünden perde açýldý on sekiz bin âlem nura saçýldý Lamekan þehrine ol dem geçildi fenafillah oldum Elhamdülillah Derde derman buldum Elhamdülillah cana canan buldum eþþükru lillah Hüda davet eder Elhamdülillah bu can dosta gider eþþükru lillah

Abdüssamed Demir den Derdim Var Seydam ilahisini mp3 olarak dinle cebe indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Abdüssamed Demir - Derdim Var Seydam


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Çocuk iLahiLeri Ait Diger Güzel Ilahiler

Adem Kesik – Elifba

Adem Kesik – Biz Çocuklar Kardeþiz

Adem Kesik – Vah Vah

mevlüt okuyan çocuk

Abdüssamed Demir – Seydam

Abdüssamed Demir – Aðla Gönül

Abdüssamed Demir – Yüce Sultaným

Abdüssamed Demir – Nakþibendi Gülle

Abdüssamed Demir – Yeþil Kubbe

Abdüssamed Demir – Tevbe Allahým

Abdüssamed Demir – Kýyamýnda Duranl

Abdüssamed Demir – Þakýyan Bülbül

Abdüssamed Demir – Ordunun Duasý

Abdüssamed Demir – Muhammedin

Abdüssamed Demir – Hakka Aþýk Olanl

Abdüssamed Demir – Türbesinin Önün

Abdüssamed Demir – Derman Sevdiðim

Abdüssamed Demir – Gördüm

Abdüssamed Demir – Cansýza Caný Ver

Abdüssamed Demir – Hasan Ýle HüseyiFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'iin ERCAN "BU FON MÜZÝÐÝNÝN ADINI BÝLEN VARSA LÜTFEN PAYLAÞABÝLÝR MÝ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZÝÐÝ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI ÝÇÝN YARDIMCI OLUN ÞÝMDÝDEN TEÞEKÜRLER" yazd.


yeni 2013 albu'iin BAÐRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DÝYÝM" yazd.


Halkayi Zikir i'iin Tayfun "Elhamdulillah ellerinize saðlýk ..." yazd.


Subhanallah Fon'iin EIN "COK GUZEL" yazd.


annem ilahisini'iin konyalý "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazd.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

16 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En gzel Tubidy Mziksiz ilahileri bulabileceiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacyla orjinalinden deitirilmi demo haline getirilmitir. Amacmz bu cretsiz bedava ilahileri sizlere tantmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece cretsiz bedava ilahi dinleme amacyla kurulmutur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya ykleme linkleri bulunmamaktadr..