Açıldı sır babı seydam yüzünden can sefalar buldu şirin sözünden Masiva tozunu gönül yüzünden tevhidle sildim ben Elhamdülillah sözleri ile başlayan Çocuk ilahicilerden Abdüssamed Demir‘in Berekat Yayınevi ismi ile çıkarmış öldüğü Kıyamında Duranlarız İlahi albümünde sesLendirdiği Derdim Var Seydam ilahisini sitemizden bedava dinleyebilir, ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Abdüssamed Demir - Derdim Var Seydam

 ....
 

Abdüssamed Demir - Derdim Var Seydam iLahi sözleri Açıldı sır babı seydam yüzünden can sefalar buldu şirin sözünden Masiva tozunu gönül yüzünden tevhidle sildim ben Elhamdülillah Derde derman buldum Elhamdülillah cana canan buldum eşşükru lillah Hüda davet eder Elhamdülillah bu can dosta gider eşşükru lillah Gerçi hep katlandım cevru cefaya lakin sonra erdim zevku sefaya Vasıl oldum Muhammed Mustafa’ya ağlar iken güldüm Elhamdülillah Derde derman buldum Elhamdülillah cana canan buldum eşşükru lillah Hüda davet eder Elhamdülillah bu can dosta gider eşşükru lillah İçine vardım ki adı bilinmez bir bahre daldım ki mevci bulunmaz Müridin oluben geri dönülmez ölmezden ben öldüm Elhamdülillah Derde derman buldum Elhamdülillah cana canan buldum eşşükru lillah Hüda davet eder Elhamdülillah bu can dosta gider eşşükru lillah Seydamın yüzünden perde açıldı on sekiz bin âlem nura saçıldı Lamekan şehrine ol dem geçildi fenafillah oldum Elhamdülillah Derde derman buldum Elhamdülillah cana canan buldum eşşükru lillah Hüda davet eder Elhamdülillah bu can dosta gider eşşükru lillah

Abdüssamed Demir den Derdim Var Seydam ilahisini mp3 olarak dinle cebe indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Abdüssamed Demir - Derdim Var Seydam


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Çocuk iLahiLeri Ait Diger Güzel Ilahiler

Adem Kesik – Elifba

Adem Kesik – Biz Çocuklar Kardeşiz

Adem Kesik – Vah Vah

mevlüt okuyan çocuk

Abdüssamed Demir – Seydam

Abdüssamed Demir – Ağla Gönül

Abdüssamed Demir – Yüce Sultanım

Abdüssamed Demir – Nakşibendi Gülleri

Abdüssamed Demir – Yeşil Kubbe

Abdüssamed Demir – Tevbe Allahım

Abdüssamed Demir – Kıyamında Duranları

Abdüssamed Demir – Şakıyan Bülbüller

Abdüssamed Demir – Ordunun Duası

Abdüssamed Demir – Muhammedin

Abdüssamed Demir – Hakka Aşık Olanlar

Abdüssamed Demir – Türbesinin Önünde

Abdüssamed Demir – Derman Sevdiğim

Abdüssamed Demir – Gördüm

Abdüssamed Demir – Cansıza Canı Veren

Abdüssamed Demir – Hasan İle HüseyindiFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

20 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..