Aşkın beni deli eyledi Yaşlarımı sil eyledi Yaktı yaktı kül eyledi Yanıyorum Ya Muhammed sözleri İle başlayan ve Garip Bekir,in Berekat Yayınevi ismi altında Çikardiği Niye adlı ilahi albümünde sesLnedirdiği Ya Muhammed (s.a.v) ilahisini sitemiz üzerinden bedava dinleyebilir, ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu GüzeL Seviyorum Ya Muhammed ilahisini mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Garip Bekir – Ya Muhammed s.a.v

 ....
 

Garip Bekir – Ya Muhammed s.a.v iLahi sözleri Aşkın beni deli eyledi Yaşlarımı sil eyledi Yaktı yaktı kül eyledi Yanıyorum Ya Muhammed Duydum seni dilden dile Sevdim seni bile bile Sözlerimde yoktur hile Seviyorum Ya Muhammed Biliyorum çok kusurum vardır Seccadem hasılım Üzülme sen eyle zulüm kılıyorum Ya Muhammed Aldım İslamın tadını yıktım şeytanın batını Yüce Allah’ın adını anıyorum Ya Muhammed Fani dünya çok zor imiş Ümmetlerin hep kor imiş İman ateşten kor imiş Duruyorum Ya Muhammed Vurdum gönlüme odunu Verdim eleneş odunu Ciğerlerimden kokunu alıyorum Ya Muhammed Hilaf yoktur sözlerimde Leke yoktur özlerimde Düşe kalka izlerimde yürüyorum Ya Muhammed Yaşıyorum sensiz boşa ben yoruldum koşa koşa Yandı vucüd baştan başa yanıyorum Ya Muhammed Hasretimden içim doldu dünya sevgim bitti soldu Yaralarım tutmaz oldu anıyorum ya Muhammed Ne kadar özledim seni Anlamışım Huzurumda kovma beni geliyorum Ya Muhammed

Garip Bekir den Ya Muhammed s.a.v ilahisini mp3 olarak dinle cebe indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Garip Bekir – Ya Muhammed s.a.v


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Garip Bekir Ait Diger Güzel Ilahiler

Garip Bekir - Oğlan Belli Deyil

Garip Bekir - Benim Yolum

Garip Bekir – Ya Muhammed s.a.v

Garip Bekir – Gönül

Garip Bekir – Babam Babam Sultanım

Garip Bekir – Görelim

Garip Bekir – Niye

Garib Bekir - Ah ümmetim diye ağlar

Garip Bekir – Merhaba

Garip Bekir – Ey Yolcular

Garip Bekir - Kerbela

Garip Bekir - Sevdam Bitmez

garip bekir 2016 ilahileri

Garip Bekir - yeni 2013 ilahileriFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

hasan dursundan'için SUDENUR "AMA SENİN KONUŞTUKLARIN BANA CÜMALİ " yazdı.


yeni 2015 Peyga'için selin "sözlerini istiyorum" yazdı.


hasan dursun an'için yu "güzel" yazdı.


Küçük Ahmet - B'için barış kara bıyık "güzel" yazdı.


en güzel sürekl'için vahab usta "insan olduğumu hatırlattı bütün insanlara selam olsun" yazdı.


Yanık Halil den'için Elif "sayfaniza bugün denk geldim eserleriniz cok güzel emegi gecenden Rabbim razi olsun. ama malesef her istedim eseri indiremiyorum" yazdı.


Abdurrahman Önü'için cennet cehennem "mesaj veren ilahileri söyleyen abilereden ALLAH razı olsun teşekkürler" yazdı.


ucsuz bucaksiz 'için eda "öf harıka ilahi" yazdı.


2013 2014 en gü'için halim türkmen " harika ilahileri sanat müziği kategorisinde harika sanatçılardan söylendiği zaman bir başka oluyor" yazdı.


Dursun Ali Erzi'için MEHMET YAŞAR "ELİNİZE VE EMEĞİNİZE SAYGI" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

27 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..