Bu dünya yalandır onda kalınmaz yürü dünya yürü murad alınmaz Gafil olma gafil geri dönülmez yürü dünya yürü sonun virandır, medet şimden sonra ahirzamandır diye sözleri oLan Osman Yanardağ,ın Berekat Yayınevi İsmi ile Piyasaya çikardiği Gel Allah’a Dön Allah’a adlı ilahi albümünde yer seslendirdiği Yürü Dünya Yürü ilahisini sitemiz üzerinden BEDAVA dinleyebilir, ilahinin sözlerini ÜCRETSİZ okuyabilir ve bu güzeL Dünya ilahiyi mp3 olarak TELEFONA indirebilirsiniz.

Osman Yanardağ – Yürü Dünya Yürü

 ....
 

Osman Yanardağ – Yürü Dünya Yürü iLahi sözleri Bu dünya yalandır onda kalınmaz yürü dünya yürü murad alınmaz Gafil olma gafil geri dönülmez yürü dünya yürü sonun virandır, medet şimden sonra ahirzamandır Mabudun dururken mahlûka tapma şeytana uyup da yolundan sapma Dünyayı yapıp da ahreti yıkma yürü dünya yürü sonun virandır, medet şimden sonra ahirzamandır Azığın var mı yola çıkmaya döşeğin hazır mı varıp yatmaya İki melek gelir sual sormaya yürü dünya yürü sonun virandır, medet şimden sonra ahirzamandır Ölünce çözerler belin kuşağın gözüne görünmez oğlun uşağın Yakasız gömlektir örtün döşeğin yürü dünya yürü sonun virandır, medet şimden sonra ahirzamandır Suyunun koyarlar kazan boyunca kefenin biçilir boylu boyunca Dağılırlar seni kabre koyunca yürü dünya yürü sonun virandır, medet şimden sonra ahirzamandır

Osman Yanardağ dan Yürü Dünya Yürü ilahisini mp3 olarak dinle Cebe indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Osman Yanardağ – Yürü Dünya Yürü


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Güncel ilahiler Ait Diger Güzel Ilahiler

Osman Yanardağ – Gel Allaha

Osman Yanardağ – Abdulkadir Geylani

Osman Yanardağ – Gülme Gülme Ağla Gönü

Osman Yanardağ – Yürü Dünya Yürü

Osman Yanardağ – Sultanül Evliya

Osman Yanardağ – Hu Can Allah

Osman Yanardağ – La İlahe İllallah

Osman Yanardağ – Allah Demeyince

Osman Yanardağ – Ya Mustafa Ya Mücteba

Osman Yanardağ – Bana Allah Gerek

Servet TEKİN - semerkand

grup anKa sensiz hic olurmu

grup anKa sensin Allahim

grup anKa Ravzasi sanki cennettir

grup anKa Kabul Eyle

grup anKa Hz Hamza

grup anKa Derman isteyen

anka ilahi grubu birlik olun muslumanlar

ebubekir ipek - 2014 ANAM

ebubekir ipek - 2014 HU ALLAHFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

16 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..