Kimler doydu ben doyayým, söyleyin nasýl durayým, Sensiz geçen günlerimi bilmem ki nasýl sayayým sözleri ile baþlayan,Sedat Uçan‘in vazgeçilmez ilahileri arasinda Yer aLan bir eser olan Kimler Doydu ilahisini sizlerden gelen YoÐün istek üzerine sözleri Ýle sitemizde yayinLýyoruz ,Kimler Doydu isimLi bu ilahiyi Tek resmi Ýlahi sitesi www.ilahidinle.org üzerinden Bedava dinleyebilir, ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 þekLýnde kesintisiz olarak telefonLarinýza indirebilirsiniz.

Sedat Uçan – Kimler Doydu

 ....
 

Sedat Uçan – Kimler Doydu iLahi sözleri Kader verdi seni bana þükrederim yaradana, Senin gibi bir sultana doyulmuyor, doyulmuyor Senin gibi bir Resule doyulmuyor, doyulmuyor Kimler doydu ben doyayým, söyleyin nasýl durayým, Sensiz geçen günlerimi bilmem ki nasýl sayayým Tüm nebilerin þahýsýn, müminin ahý vahýsýn, Gönüllerin sultanýsýn, doyulmuyor doyulmuyor, Kimler doydu ben doyayým, söyleyin nasýl durayým, Sensiz geçen günlerimi bilmem ki nasýl sayayým Sen Resulsun Hak katýnda Vuslat felah var adýnda Cennet tadý var tadýnda doyulmuyor doyulmuyor Kimler doydu ben doyayým, söyleyin nasýl durayým, Sensiz geçen günlerimi bilmem ki nasýl sayayým

Sedat Uçan dan Kimler Doydu ilahisini mp3 olarak dinle Cebe indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Sedat Uçan – Kimler Doydu


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Sedat Uçan 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

sedat uçan - en güzel ilahileri

Sedat Uçan – Ötüþen Kuþlar

Sedat Uçan – Sevdasýna Yandýk

Sedat Uçan – Yalýn Ayak

Sedat Uçan – Ýman Ýle

Sedat Uçan – Çok Sevdim

Sedat Uçan – Þükürler Olsun

Sedat Uçan – Özünde Ýslam

Sedat Uçan – Kardeþim

Sedat Uçan – Anam

Sedat Uçan – Menzil Köyünde

Sedat Uçan – Haydi Sultana

Sedat Uçan – Kurbaným

Sedat Uçan – Müminiz Kalu Beladan

Sedat Uçan – Haline Þükret

Sedat Uçan – Kanayan Yara Filistin

Sedat Uçan – Oy Hamza

Sedat Uçan – Elhamdulillah

Sedat Uçan – Lebbeyk

Sedat Uçan – Çok SevdimFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'iin ERCAN "BU FON MÜZÝÐÝNÝN ADINI BÝLEN VARSA LÜTFEN PAYLAÞABÝLÝR MÝ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZÝÐÝ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI ÝÇÝN YARDIMCI OLUN ÞÝMDÝDEN TEÞEKÜRLER" yazd.


yeni 2013 albu'iin BAÐRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DÝYÝM" yazd.


Halkayi Zikir i'iin Tayfun "Elhamdulillah ellerinize saðlýk ..." yazd.


Subhanallah Fon'iin EIN "COK GUZEL" yazd.


annem ilahisini'iin konyalý "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazd.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

26 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En gzel Tubidy Mziksiz ilahileri bulabileceiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacyla orjinalinden deitirilmi demo haline getirilmitir. Amacmz bu cretsiz bedava ilahileri sizlere tantmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece cretsiz bedava ilahi dinleme amacyla kurulmutur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya ykleme linkleri bulunmamaktadr..