Sedat Uçan,ýn Sevdasýna Yandýk isimLi ilahi albümünde seslendirdiði ,Haydi Sultana, adli MenziLdeki abduLbaki ye itafen OkuduÐü bu GüzeL MenziL ilahisini 2006 dan bu yana Hizmet veren Resmi Ýlahi sitemiz www.ilahidinle.org üzerinden Bedava dinleyebilir,Bu güzeL daha vakit varken haydi süLatan isimli Menzil ilahisinin sözlerini Ücretsiz okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Sedat Uçan – Haydi Sultana

 ....
 

Sedat Uçan – Haydi Sultana iLahi sözleri Neden kara kara hep düþünürsün, Derdim çoktur diye çok üzülürsün, Sende bir gün toprak olur çürürsün, Daha vakit varken haydi Sultana. Aradýðýn derman onun yanýnda, Bülbüller otuyor hep mekânýnda, Güller açmýþ Sultanlar diyarýnda, Daha vakit varken haydi Sultana. Bu fani dünyadan bir gün göçersin, Ecel þerbetinden sen de içersin, Herkes gibi ektiðini biçersin, Daha vakit varken haydi Sultana. Aradýðýn derman onun yanýnda, Bülbüller otuyor hep mekânýnda, Güller açmýþ Sultanlar diyarýnda, Daha vakit varken haydi Sultana. Abdulbaki derler candan severler, Zamanýn Gavsýdýr ona giderler, Elinden tutup ta tevbe ederler, Daha vakit varken haydi Sultana. Aradýðýn derman onun yanýnda, Bülbüller otuyor hep mekânýnda, Güller açmýþ Sultanlar diyarýnda, Daha vakit varken haydi Sultana. Bir nazarý bedel bütün cihana Çorbasý þifadýr içip doyana, Menzile erenler kavuþur ona, Daha vakit varken haydi Sultana. Aradýðýn derman onun yanýnda, Bülbüller otuyor hep mekânýnda, Güller açmýþ Sultanlar diyarýnda, Daha vakit varken haydi Sultana.

Sedat Uçan dan Haydi Sultana ilahisini mp3 olarak hemen dinle Cebe indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Sedat Uçan – Haydi Sultana


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Sedat Uçan 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

sedat uçan - en güzel ilahileri

Sedat Uçan – Ötüþen Kuþlar

Sedat Uçan – Sevdasýna Yandýk

Sedat Uçan – Yalýn Ayak

Sedat Uçan – Ýman Ýle

Sedat Uçan – Çok Sevdim

Sedat Uçan – Þükürler Olsun

Sedat Uçan – Özünde Ýslam

Sedat Uçan – Kardeþim

Sedat Uçan – Anam

Sedat Uçan – Menzil Köyünde

Sedat Uçan – Haydi Sultana

Sedat Uçan – Kurbaným

Sedat Uçan – Müminiz Kalu Beladan

Sedat Uçan – Haline Þükret

Sedat Uçan – Kanayan Yara Filistin

Sedat Uçan – Oy Hamza

Sedat Uçan – Elhamdulillah

Sedat Uçan – Lebbeyk

Sedat Uçan – Çok SevdimFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'iin ERCAN "BU FON MÜZÝÐÝNÝN ADINI BÝLEN VARSA LÜTFEN PAYLAÞABÝLÝR MÝ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZÝÐÝ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI ÝÇÝN YARDIMCI OLUN ÞÝMDÝDEN TEÞEKÜRLER" yazd.


yeni 2013 albu'iin BAÐRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DÝYÝM" yazd.


Halkayi Zikir i'iin Tayfun "Elhamdulillah ellerinize saðlýk ..." yazd.


Subhanallah Fon'iin EIN "COK GUZEL" yazd.


annem ilahisini'iin konyalý "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazd.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

23 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En gzel Tubidy Mziksiz ilahileri bulabileceiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacyla orjinalinden deitirilmi demo haline getirilmitir. Amacmz bu cretsiz bedava ilahileri sizlere tantmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece cretsiz bedava ilahi dinleme amacyla kurulmutur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya ykleme linkleri bulunmamaktadr..