İşte size Mukemmel bir Menzil Köyünde sofilerin dinleyebıLıceği eN GüzeL menzil sofi ilahisini sizlere sedat üçanın Kadife sesinden dinletiyoruz,Sedat Uçan,ın Resul,ün Ümmetiyiz adlı ilahi albümünde sesLendirdiği Menzil Köyünde gardaş ilahisini sitemiz üzerinden ücretsiz dinleyebilir,Ve Bu Güzel Sofi ilahisinin sözlerini Bedava okuyabilir ve bu MenziL Köyünde Okünan ilahileri mp3 olarak telefonlara indirebilirsiniz.

Sedat Uçan – Menzil Köyünde

 ....
 

Sedat Uçan – Menzil Köyünde iLahi sözleri Yüce dağları yardım menzil köyüne vardım Yaralarımı sardım menzil köyünde gardaş Tövbe verir elleri, mercan gibi gözleri Rabbini seven gelsin gül gibi sofileri Geçtim uzun yolları aştım yüce dağları Sıvadım paçaları menzil köyünde gardaş Tövbe verir elleri, mercan gibi gözleri Rabbini seven gelsin gül gibi sofileri Niyetim tövbe etmek olur mu geri dönmek, Yediğim kepekli ekmek menzil köyünde gardaş Tövbe verir elleri, mercan gibi gözleri Rabbini seven gelsin gül gibi sofileri Baktım üç minareye, sarıldım her çareye Dermen buldum yareye menzil köyünde gardaş Tövbe verir elleri, mercan gibi gözleri Rabbini seven gelsin gül gibi sofileri Abdest aldım yürüdüm sanki cenneti gördüm Markadına yüz sürdüm menzil köyünde gardaş Tövbe verir elleri, mercan gibi gözleri Rabbini seven gelsin gül gibi sofileri

Sedat Uçan – Menzil Köyünde ilahi mp3 dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Sedat Uçan – Menzil Köyünde


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Sedat Uçan 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

sedat uçan - en güzel ilahileri

Sedat Uçan – Ötüşen Kuşlar

Sedat Uçan – Sevdasına Yandık

Sedat Uçan – Yalın Ayak

Sedat Uçan – İman İle

Sedat Uçan – Çok Sevdim

Sedat Uçan – Şükürler Olsun

Sedat Uçan – Özünde İslam

Sedat Uçan – Kardeşim

Sedat Uçan – Anam

Sedat Uçan – Menzil Köyünde

Sedat Uçan – Haydi Sultana

Sedat Uçan – Kurbanım

Sedat Uçan – Müminiz Kalu Beladan

Sedat Uçan – Haline Şükret

Sedat Uçan – Kanayan Yara Filistin

Sedat Uçan – Oy Hamza

Sedat Uçan – Elhamdulillah

Sedat Uçan – Lebbeyk

Sedat Uçan – Çok SevdimFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

17 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..