Yalın ayak çıktım yola Bu yol Medine’ye ola Bu yolda verilmez mola sözleri ile başlayan Sedat Uçan,ın Sevdasına Yandık adli ilahi albümünde sesLendiridği Yalın Ayak ilahisini sitemizden bedava 7/27 dinleyebilir,Bu ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir Yalın Ayak ilahisini mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Sedat Uçan – Yalın Ayak

 ....
 

Sedat Uçan – Yalın Ayak iLahi sözleri Yalın ayak çıktım yola Bu yol Medine’ye ola Bu yolda verilmez mola Yol Muhammed’e gidiyor Gül bahçelerine girdim Onun için güller derdim Yollarına güller serdim Gül Muhammed’e gidiyor Âşıkların gönlü yanar Sevenler O’nu çok anar Aşkı yüreğimde yanar Aşk Muhammed’e gidiyor Gül bahçelerine girdim Onun için güller derdim Yollarına güller serdim Gül Muhammed’e gidiyor Bu can âşık olmuş ona Can âşık onun ruhuna Canımı verdim uğruna Can Muhammed’e gidiyor Gül bahçelerine girdim Onun için güller derdim Yollarına güller serdim Gül Muhammed’e gidiyor Yaralı gönül yaralı Bildim bileli karalı Kırıktır kalbimin dalı kalp Muhammed’e gidiyor Gül bahçelerine girdim Onun için güller derdim Yollarına güller serdim Gül Muhammed’e gidiyor

Sedat Uçan dan Yalın Ayak ilahisini mp3 olarak dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Sedat Uçan – Yalın Ayak


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Sedat Uçan 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

sedat uçan - en güzel ilahileri

Sedat Uçan – Ötüşen Kuşlar

Sedat Uçan – Sevdasına Yandık

Sedat Uçan – Yalın Ayak

Sedat Uçan – İman İle

Sedat Uçan – Çok Sevdim

Sedat Uçan – Şükürler Olsun

Sedat Uçan – Özünde İslam

Sedat Uçan – Kardeşim

Sedat Uçan – Anam

Sedat Uçan – Menzil Köyünde

Sedat Uçan – Haydi Sultana

Sedat Uçan – Kurbanım

Sedat Uçan – Müminiz Kalu Beladan

Sedat Uçan – Haline Şükret

Sedat Uçan – Kanayan Yara Filistin

Sedat Uçan – Oy Hamza

Sedat Uçan – Elhamdulillah

Sedat Uçan – Lebbeyk

Sedat Uçan – Çok SevdimFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

14 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..