Şaşkın şaşkın dolaşma gel Mevlaya gönül ver dünya sana kâr sanma gel Mevlaya gönül ver diye başLayanAbdurrahman Önül,ün Berekat Yayınevi ismi altinda yayınlanmış olan Bu Dünyanın Gurbetçisiyiz Adli ilahi albümünde sesLendirdiği Gel Mevlana Gönül Ver İlahisini sitemiz üzerinden Bedava dinleyebilir,Mevlaya isimLi ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu gel Mevlaya gönül ver ilahisini mp3 olarak telefona hemen indirebilirsiniz.

Abdurrahman Önül – Gel Mevlaya

 ....
 

Abdurrahman Önül – Gel Mevlaya iLahi sözleri Şaşkın şaşkın dolaşma gel Mevlaya gönül ver dünya sana kâr sanma gel Mevlaya gönül ver Gel Mevlaya gönül ver fırsat var iken elde ölüp gitmeden sen de gel Mevlaya gönül ver Ömür geri gelmiyor hani giden dönmüyor aldanmaya değmiyor gel Mevlaya gönül ver Gel Mevlaya gönül ver fırsat var iken elde ölüp gitmeden sen de gel Mevlaya gönül ver Hakkın yolu âyandır onu sevmek imandır inanmayan hüsrandır gel Mevlaya gönül ver Gel Mevlaya gönül ver fırsat var iken elde ölüp gitmeden sen de gel Mevlaya gönül ver Gel Mevlanın nuruna yansın kalbin aşkına girsin zikri kanına gel Mevlaya gönül ver Gel Mevlaya gönül ver fırsat var iken elde ölüp gitmeden sen de gel Mevlaya gönül ver Benlik zehrini içme kibir libası giyme nefise aman verme gel Mevlaya gönül ver Gel Mevlaya gönül ver fırsat var iken elde ölüp gitmeden sen de gel Mevlaya gönül ver Ecelin var yanında Azrail var karşında pişman olma sonunda gel Mevlaya gönül ver Gel Mevlaya gönül ver fırsat var iken elde ölüp gitmeden sen de gel Mevlaya gönül ver Bekliyor kabir evim emelim göre yerim olsam yoldaşın senin gel Mevlaya gönül ver

Abdurrahman Önül den Gel Mevlaya Gönül Ver ilahisini mp3 oLarak dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Abdurrahman Önül – Gel Mevlaya


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Abdurrahman Önül 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

Abdurrahman Önül – Bir Günah Ki

Abdurrahman Önül – Sana Geldim

Abdurrahman Önül – Kalbimin Sahibi

Abdurrahman Önül – Ay Parçası

Abdurrahman Önül – Nur Geylani

Abdurrahman Önül – Bitmeyen Sevdam

Abdurrahman Önül – Şu Kabirler

Abdurrahman Önül – Yanıp Tutuştum

Abdurrahman Önül – Bu Dünyanın

Abdurrahman Önül – Mecnuna Sordular

Abdurrahman Önül – Muin Allah

Abdurrahman Önül – Kundakta İmiş

Abdurrahman Önül – Ağlar Yakup

Abdurrahman Önül – Dolaşırım Avare

Abdurrahman Önül – Bir Gün Gelin

Abdurrahman Önül – Sadık Evliyalar Var

Abdurrahman Önül – Bilir Abdulbakiyi

Abdurrahman Önül – Gel Mevlaya

Abdurrahman Önül – Kaldık Zulmet İçind

Abdurrahman Önül – Bakın Seyda GülüneFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

hasan dursundan'için SUDENUR "AMA SENİN KONUŞTUKLARIN BANA CÜMALİ " yazdı.


yeni 2015 Peyga'için selin "sözlerini istiyorum" yazdı.


hasan dursun an'için yu "güzel" yazdı.


Küçük Ahmet - B'için barış kara bıyık "güzel" yazdı.


en güzel sürekl'için vahab usta "insan olduğumu hatırlattı bütün insanlara selam olsun" yazdı.


Yanık Halil den'için Elif "sayfaniza bugün denk geldim eserleriniz cok güzel emegi gecenden Rabbim razi olsun. ama malesef her istedim eseri indiremiyorum" yazdı.


Abdurrahman Önü'için cennet cehennem "mesaj veren ilahileri söyleyen abilereden ALLAH razı olsun teşekkürler" yazdı.


ucsuz bucaksiz 'için eda "öf harıka ilahi" yazdı.


2013 2014 en gü'için halim türkmen " harika ilahileri sanat müziği kategorisinde harika sanatçılardan söylendiği zaman bir başka oluyor" yazdı.


Dursun Ali Erzi'için MEHMET YAŞAR "ELİNİZE VE EMEĞİNİZE SAYGI" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

17 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..