Abdurrahman Önül,ün Bu Dünyanın Gurbetçisiyiz albümünde yer verip sesLendirdiği Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu ilahisi Ağlar Yakup ilahisini sitemizden ücretsiz dinleyebilir,Aldırdım Yusuf,u Kenan ilinde ilahinin sözlerini Bedava okuyabilir ve bu ilahiyi Kesintisiz mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Abdurrahman Önül – Ağlar Yakup

 ....
 

Abdurrahman Önül – Ağlar Yakup iLahi sözleri Ben bir Yakup idim kendi halimde Mevla’mın ismi vardır dilimde Aldırdım Yusuf’u Kenan ilinde Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu Yusuf’u hocada okumaz oldu Anın bülbül dili şakımaz oldu Alnındaki nuru parlamaz oldu Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu Akardı Yakub’un gözünün yaşı Ah ettikçe eritir dağ ile taşı Yusuf’u kuyuya attı kardaşı Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu Attılar kuyuya ölüm kastına Cebrail yetişti Rabbin dostuna İhlâs ile çıktı suyun üstüne Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu Bir dertli bulsam da derdime yansam yandım hasretine bağrım dağlasam Yusuf’un cemalin bir daha görsem Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu Bezirgân geçip giderken yolunda Yusuf’u bulup çıkardı kuyudan Yusuf sonra oldu Mısır’a sultan Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu Yusuf’un gömleğin al kan ettiler Kurtlar yedi diye bühtan ettiler Yusuf’u götürüp bilmem nettiler Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu Kenan’ın kurtları toplanıp geldi Biz yemedik diye içtiler andı Yakub’un feryadı Arşa dayandı Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu

Abdurrahman Önül den Ağlar Yakup ilahisini mp3 olarak dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Abdurrahman Önül – Ağlar Yakup


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Abdurrahman Önül 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

Abdurrahman Önül – Bir Günah Ki

Abdurrahman Önül – Sana Geldim

Abdurrahman Önül – Kalbimin Sahibi

Abdurrahman Önül – Ay Parçası

Abdurrahman Önül – Nur Geylani

Abdurrahman Önül – Bitmeyen Sevdam

Abdurrahman Önül – Şu Kabirler

Abdurrahman Önül – Yanıp Tutuştum

Abdurrahman Önül – Bu Dünyanın

Abdurrahman Önül – Mecnuna Sordular

Abdurrahman Önül – Muin Allah

Abdurrahman Önül – Kundakta İmiş

Abdurrahman Önül – Ağlar Yakup

Abdurrahman Önül – Dolaşırım Avare

Abdurrahman Önül – Bir Gün Gelin

Abdurrahman Önül – Sadık Evliyalar Var

Abdurrahman Önül – Bilir Abdulbakiyi

Abdurrahman Önül – Gel Mevlaya

Abdurrahman Önül – Kaldık Zulmet İçind

Abdurrahman Önül – Bakın Seyda GülüneFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

21 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..