Abdurrahman Önülün Bu Dünyanın Gurbetçisiyiz isimli ilahi albümünde yerip seslendirdiği Mecnuna Sordular ilahisini sitemizden ücretsiz dinleyebilir, ilahinin sözlerini Bedava okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak Kesintisiz telefona indirebilirsiniz.

Abdurrahman Önül – Mecnuna Sordular

 ....
 

Abdurrahman Önül – Mecnuna Sordular iLahi sözleri Mecnuna sordular Leyla nice oldu Leyla gitti adı dillerde kaldı Benim gönlüm şimdi bir Leyla buldu Yürü Leyla ki ben Mevlayı buldum Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla bahaneydi gaye Mevla idi Leyla’yı beslerdi kullar dayalar Mecnûn’un başında kuşlar yuvalar Bize mesken oldu dağlar ovalar Yürü Leylâ ki ben Mevla’yı buldum Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla bahaneydi gaye Mevla idi Şu ben yalvarırken sen naz ederdin Havaya bakıp da pervâz ederdin Cefâyı çok vefâyı az ederdin Yürü Leylâ ki ben Mevla’yı buldum Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla bahaneydi gaye Mevla idi Bugün Mevlâ gören Leylâ’ya bakmaz Ulu a’lâ gören ednâya bakmaz Aya nazar eden yıldıza bakmaz Yürü Leylâ ki ben Mevla’yı buldum Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla bahaneydi gaye Mevla idi Mecnûn arzulayıp Kâbe’ye vardı Halkaya yapışıp çok zari kaldı Mecnûn Leylâ derken didarı gördü Yürü Leylâ ki ben Mevla’yı buldum Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla bahaneydi gaye Mevla idi Gel ey Yunus bu sırlardan açılma Hakk’ın lutfun görüp gayre saçılma İnâyet Hak olan yerden kaçınma Yürü Leylâ ki ben Mevla’yı buldum Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla Leyla bahaneydi gaye Mevla idi

Abdurrahman Önül den Mecnuna Sordular ilahisini mp3 olarak dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Abdurrahman Önül – Mecnuna Sordular


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Abdurrahman Önül 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

Abdurrahman Önül – Bir Günah Ki

Abdurrahman Önül – Sana Geldim

Abdurrahman Önül – Kalbimin Sahibi

Abdurrahman Önül – Ay Parçası

Abdurrahman Önül – Nur Geylani

Abdurrahman Önül – Bitmeyen Sevdam

Abdurrahman Önül – Şu Kabirler

Abdurrahman Önül – Yanıp Tutuştum

Abdurrahman Önül – Bu Dünyanın

Abdurrahman Önül – Mecnuna Sordular

Abdurrahman Önül – Muin Allah

Abdurrahman Önül – Kundakta İmiş

Abdurrahman Önül – Ağlar Yakup

Abdurrahman Önül – Dolaşırım Avare

Abdurrahman Önül – Bir Gün Gelin

Abdurrahman Önül – Sadık Evliyalar Var

Abdurrahman Önül – Bilir Abdulbakiyi

Abdurrahman Önül – Gel Mevlaya

Abdurrahman Önül – Kaldık Zulmet İçind

Abdurrahman Önül – Bakın Seyda GülüneFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

23 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..