Aldanma ey insan geldik gideriz Bizler bu diyarın gurbetçisiyiz Diyen Abdurrahman Önül,ün Bizler Bu Dünyanın Gurbetçisiyiz isimli albümünde yer Verdiği ve albümüne ismini vermiş oldiği Bizler Bu Yalan Dünyanın Gurbetçisiyiz isimLi ilahisini sitemizden ücretsiz dinleyebilir,Çilekeş dünyanin ilahisinin sözlerini Bedava okuyabilir ve bu Üç günlük diyarın gurbetçisiyiz ilahisini mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Abdurrahman Önül – Bu Dünyanın

 ....
 

Abdurrahman Önül – Bu Dünyanın iLahi sözleri Aldanma ey insan geldik gideriz Bizler bu diyarın gurbetçisiyiz Ne ekersek onu bir gün biçeriz İmtihan dünyanın gurbetçisiyiz Üç günlük dünyada dönüp dururuz Döne döne bir gün toprak oluruz Malım var diyorsan malın da durur Şanım var diyorsan o da alınır Akıbet sonunda ecel görünür Yalancı dünyanın gurbetçisiyiz Üç günlük dünyada dönüp dururuz Döne döne bir gün toprak oluruz Vefayı ararsan yaban eline Cefayı verirler nazik tenine Huzurdur Mevla’nın muhabbetine Çilekeş dünyanın gurbetçisiyiz Üç günlük dünyada dönüp dururuz Döne döne bir gün toprak oluruz Unutma Mevla’yı unutulmazsın Hakk yoldan kaçarak kurtulamazsın Cehennem narına barınamazsın İsyankar dünyanın gurbetçisiyiz Üç günlük dünyada dönüp dururuz Döne döne bir gün toprak oluruz Misafir gelmişiz biz bu aleme Emeksiz varılmaz güzel cennete Gidenler bir daha dönmez geriye Üç günlük diyarın gurbetçisiyiz Üç günlük dünyada dönüp dururuz Döne döne bir gün toprak oluruz

Abdurrahman Önül den Bizler Bu Dünyanın Gurbetçisiyiz ilahisini mp3 olarak dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Abdurrahman Önül – Bu Dünyanın


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Abdurrahman Önül 2016 Ait Diger Güzel Ilahiler

Abdurrahman Önül – Bir Günah Ki

Abdurrahman Önül – Sana Geldim

Abdurrahman Önül – Kalbimin Sahibi

Abdurrahman Önül – Ay Parçası

Abdurrahman Önül – Nur Geylani

Abdurrahman Önül – Bitmeyen Sevdam

Abdurrahman Önül – Şu Kabirler

Abdurrahman Önül – Yanıp Tutuştum

Abdurrahman Önül – Bu Dünyanın

Abdurrahman Önül – Mecnuna Sordular

Abdurrahman Önül – Muin Allah

Abdurrahman Önül – Kundakta İmiş

Abdurrahman Önül – Ağlar Yakup

Abdurrahman Önül – Dolaşırım Avare

Abdurrahman Önül – Bir Gün Gelin

Abdurrahman Önül – Sadık Evliyalar Var

Abdurrahman Önül – Bilir Abdulbakiyi

Abdurrahman Önül – Gel Mevlaya

Abdurrahman Önül – Kaldık Zulmet İçind

Abdurrahman Önül – Bakın Seyda GülüneFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

19 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..