Yıllardir Unutulmayan Eshab-ı Kehf Ezgileri ilahileri,Cemal Kuru,nun Kadife sesiyle GüzeL sözleri iLe Eshab-ı Kehf İlahisini Ücxretsiz sitemizde dinleyebilir,Kıtmir-in sahibi Kefeştetayyuş çobanın ilahisinin sözlerini Bedava okuyabilir ve bu 300 yıl boyunca bir mağarada uyuması anLatan İbretlik ilahiyi mp3 olarak telefonLariniza tubidy Mp3 formatinda indirebilirsiniz.

Cemal Kuru – Eshab-ı Kehf

 ....
 

Cemal Kuru – Eshab-ı Kehf iLahi sözleri Keramet-i hamdi Roma çağında zamanın içinde Eshab-ı Kehf var Tarsus şehri Endülüs’ün dağında mağaranın içinde Eshab-ı Kehf var Âlem şahit Mekselina Mislina bir kulu Tarsus’ta bir kol Afşın’da Dakyanus başladı küfrün faslına imanın içinde Eshab-ı Kehf var Üç yüz dokuz sene uyku arası geçmez Yemliha’nın ekmek parası İsmiyle müsemma Kehf suresi Kur’an’ın içinde Eshab-ı Kehf var Birisi Debernuş, birisi Nernuş beş yiğidin altıncısı Sazenuş Kıtmir’in sahibi Kefeştetayyuş çobanın içinde Eshab-ı Kehf var Emr-u ferman bunu böyle söylüyor bu yüzden cennet-i âlâ’yı boyluyor Kelp kelp iken Hakk’ı zikreyliyor hayvanın içinde Eshab-ı Kehf var İmamiyem beraberdir derdimiz evliyamız askerimiz ordumuz Şehitler yatağı kutsal yurdumuz vatanın içinde Eshab-ı Kehf var

Cemal Kuru dan en güzeL Eshab-ı Kehf İlahisini mp3 oLarak dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Cemal Kuru – Eshab-ı Kehf


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Cemal kuru ilahileri Ait Diger Güzel Ilahiler

Cemal Kuru – Görmezmisin

Cemal Kuru – Canana Geldim

Cemal Kuru – Hakka Gönül Verenler

Cemal Kuru – Hep Diyelim

Cemal Kuru – Gelin Bu Dünyayı

Cemal Kuru – Haydi Götür

Cemal Kuru – Ağlar Yakup

Cemal Kuru – Oturma Tüylü Postuna

Cemal Kuru – Yaratan Vardır

Cemal Kuru – Aşıklar Dizi Dizi

Cemal Kuru – Gözlerden Aksın Yaşlar

Cemal Kuru – Hak Yolunda Durma

Cemal Kuru – Ölüm Var Bizim İçin

Cemal Kuru – Muhammede Gidemedim

Cemal Kuru – Sabreyle

Cemal Kuru – Nat-ı Şerif

Cemal Kuru – Gidemedim

Cemal Kuru – Elhamdülillah

Cemal Kuru – Yüce Rabbim

Cemal Kuru – DuaFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

22 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..