Hak yolunda durma yürü refahın yok başka türlü Tut kolundan nefsi sürü sağa sola yanlamadan diyen Cemal Kuru-nun Mevlasını Seven Kullar isimli ilahi albümünde yer verip kendi ÖkuduĞü Hak Yolunda Durma Yürü ilahisini sitemizden ücretsiz dinleyebilir,Baldan yerler gel girelim halakaya ilahinin sözlerini Bedava okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak cebe indirebilirsiniz.

Cemal Kuru – Hak Yolunda Durma

 ....
 

Cemal Kuru – Hak Yolunda Durma iLahi sözleri Hak yolunda durma yürü refahın yok başka türlü Tut kolundan nefsi sürü sağa sola yanlamadan Varsa sende biraz akıl bir eteğe hemen takıl Hak aşkıyla yanıp yakıl kısa ömrün sonlanmadan Bir mürşide uyan aşar uymayan düz yolda şaşar Kimi gaflet ile yaşar doğru eğri anlamadan Haktandır mürşidin suyu idrak edemez beş duyu O öldürür kötü huyu gömleğini kanlamadan Allah diye diye estim aşkla doldu gönül testim Her arzumu kurban kestim bıçağımı kınlamadan Serbest koysan nefis azar sahibine kuyu kazar belki değer Hak bir nazar gel girelim halakaya yık nefsini falakaya Gönülden şifadır yâdı hiçbir şeyde yoktur tadı cennet bahçesidir adı gel girelim halakaya yık nefsini falakaya Bir araya gelir erler hep beraber Allah derler dermanevi Baldan yerler gel girelim halakaya yık nefsini falakaya

Cemal Kuru dan Hak Yolunda Durma Yürü ilahisini mp3 oLarak dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Cemal Kuru – Hak Yolunda Durma


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Cemal kuru ilahileri Ait Diger Güzel Ilahiler

Cemal Kuru – Görmezmisin

Cemal Kuru – Canana Geldim

Cemal Kuru – Hakka Gönül Verenler

Cemal Kuru – Hep Diyelim

Cemal Kuru – Gelin Bu Dünyayı

Cemal Kuru – Haydi Götür

Cemal Kuru – Ağlar Yakup

Cemal Kuru – Oturma Tüylü Postuna

Cemal Kuru – Yaratan Vardır

Cemal Kuru – Aşıklar Dizi Dizi

Cemal Kuru – Gözlerden Aksın Yaşlar

Cemal Kuru – Hak Yolunda Durma

Cemal Kuru – Ölüm Var Bizim İçin

Cemal Kuru – Muhammede Gidemedim

Cemal Kuru – Sabreyle

Cemal Kuru – Nat-ı Şerif

Cemal Kuru – Gidemedim

Cemal Kuru – Elhamdülillah

Cemal Kuru – Yüce Rabbim

Cemal Kuru – DuaFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

21 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..