Cemal Kuru,nun Hakka Gönül Verenler isimli ilahi albümünde sesLendirdiği Ağlar Yakup ağlar yufufum diye ilahisini sitemizden bedava dinleyebilir,Bu ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve ilahiyi mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Cemal Kuru – Ağlar Yakup

 ....
 

Cemal Kuru – Ağlar Yakup iLahi sözleri Ben bir Yakup idim kendi halimde Mevla’mın ismi vardır dilimde Aldırdım Yusuf’u Kenan ilinde Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu ah yavrum deyu Yusuf’um hocada okumaz oldu Anın bülbül dili şakımaz oldu Alnındaki nura bakılmaz oldu Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu ah yavrum deyu Bir dertli bulsam da derdime yansam Yandım hasretine bağrım dağlasam Yusuf’un cemalin bir daha görsem Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu ah yavrum deyu Yusuf’un gömleğin al kan ettiler Kurtlar yedi diye bühtan ettiler Yusuf’u götürüp bilmem nettiler Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu ah yavrum deyu Attılar kuyuya şehit kastına Cebrail yetişti Rabbin dostuna İhlâs ile çıktı suyun üstüne Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu ah yavrum deyu Kenan’ın kurtları cem olup geldi Biz yemedik diye içtiler andı Yakub’un feryadı Arşa dayandı Ağlar Yakub ağlar Yusuf’um deyu ah yavrum deyu

Cemal Kuru dan Ağlar Yakup ilahisini mp3 olarak dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Cemal Kuru – Ağlar Yakup


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Cemal kuru ilahileri Ait Diger Güzel Ilahiler

Cemal Kuru – Görmezmisin

Cemal Kuru – Canana Geldim

Cemal Kuru – Hakka Gönül Verenler

Cemal Kuru – Hep Diyelim

Cemal Kuru – Gelin Bu Dünyayı

Cemal Kuru – Haydi Götür

Cemal Kuru – Ağlar Yakup

Cemal Kuru – Oturma Tüylü Postuna

Cemal Kuru – Yaratan Vardır

Cemal Kuru – Aşıklar Dizi Dizi

Cemal Kuru – Gözlerden Aksın Yaşlar

Cemal Kuru – Hak Yolunda Durma

Cemal Kuru – Ölüm Var Bizim İçin

Cemal Kuru – Muhammede Gidemedim

Cemal Kuru – Sabreyle

Cemal Kuru – Nat-ı Şerif

Cemal Kuru – Gidemedim

Cemal Kuru – Elhamdülillah

Cemal Kuru – Yüce Rabbim

Cemal Kuru – DuaFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

26 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..