Gözüm yoktur bu dünyanın malında Gezmez gönlüm yeşilinde alında diyen Cemal Kuru,nun her soyLediği İlahinin çok derin bır anLami OlduĞünu hepimiz biLiıyrosuz Bu Canana Geldim albümünde de yer alan ve albümünün Kapak ismi Yapan cd ilahi alBum ismini verdiği Canana Geldim ilahisini sitemizden Kyifle sirtinizi yastığa yaslayarak dinleyebilir,Ali’den Veli’den hayır gelmedi ilahisinin sözlerini Ücretsiz okuyabilir ve bu Dolandım dolandım Rahman’a geldim ilahisini mp3 olarak telefona cebe aklınız nereyi isterse oraya indirebilirsiniz.

Cemal Kuru – Canana Geldim

 ....
 

Cemal Kuru – Canana Geldim iLahi sözleri Gözüm yoktur bu dünyanın malında Gezmez gönlüm yeşilinde alında Kara sevdalıyım Allah yolunda Terk ettim canımı canana geldim Âşıklar didarı görecek mutlak çalışan Murada erecek mutlak Şüphem yoktur Allah bir Resulü Hak Şefaat dilerim sultana geldim Aklımdan çıkamam hesap gününü Hamdolsun öğrendim İslam dinin Ben teselli etmek için kendimi Dolandım dolandım Rahman’a geldim Aşkın kara sevdasına dağlandım Zeval bulmaz bir güzele bağlandım Her çaldığım kapılardan kovalandım Sana kapanmaya fermana geldim Yıllarca ağladım kimse bilmedi Biri gelip gözyaşımı silmedi Ali’den Veli’den hayır gelmedi Rahim Kerim ulu Yezdana geldim

Cemal Kuru – Canana Geldim ilahi mp3 dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Cemal Kuru – Canana Geldim


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Cemal kuru ilahileri Ait Diger Güzel Ilahiler

Cemal Kuru – Görmezmisin

Cemal Kuru – Canana Geldim

Cemal Kuru – Hakka Gönül Verenler

Cemal Kuru – Hep Diyelim

Cemal Kuru – Gelin Bu Dünyayı

Cemal Kuru – Haydi Götür

Cemal Kuru – Ağlar Yakup

Cemal Kuru – Oturma Tüylü Postuna

Cemal Kuru – Yaratan Vardır

Cemal Kuru – Aşıklar Dizi Dizi

Cemal Kuru – Gözlerden Aksın Yaşlar

Cemal Kuru – Hak Yolunda Durma

Cemal Kuru – Ölüm Var Bizim İçin

Cemal Kuru – Muhammede Gidemedim

Cemal Kuru – Sabreyle

Cemal Kuru – Nat-ı Şerif

Cemal Kuru – Gidemedim

Cemal Kuru – Elhamdülillah

Cemal Kuru – Yüce Rabbim

Cemal Kuru – DuaFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

26 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..