Dünden Bügüne en güzeL Abdüssamed Demir ilahileri dinle sözlerini Oku telefona Mp3 olarak indirin Muhammed in Aşkındandır isimli ilahi albümünde seslendirdiği Abdüssamed Demir den Ben Yürürüm Yane Yane ilahisini sitemizde dinleyebilir, ilahinin sözlerini okurken ayni zamnda bu ilahiyi mp3 olarak şip Şak cebe indirebilirsiniz.

Abdüssamed Demir – Ben Yürürüm Yane Yane

 ....
 

Abdüssamed Demir – Ben Yürürüm Yane Yane iLahi sözleri Ben yürürem yane, yane, Aşk boyadı beni kane, Ne akilem, ne divane, Gel gör beni aşk neyledi. Gel gör beni, beni, aşk neyledi, Derde giriftar eyledi, Gâh eserim yeller gibi, Gâh tozarım yollar gibi, Gâh coşarım seller gibi, Gel gör beni aşk neyledi. Gel gör beni, beni, aşk neyledi, Derde giriftar eyledi, Akan sularla çağlarım dertli ciğerim dağlarım Şeyhim anuben ağlarım Gel gör beni aşk neyledi. Gel gör beni, beni, aşk neyledi, Derde giriftar eyledi, Ben yürürüm ilden ile dost sorarım dilden dile Gurbette halim kim bile gel gör beni aşk neyledi. Gel gör beni, beni, aşk neyledi, Derde giriftar eyledi, Ben Yunus’u biçareyim, Dost elinden avareyim, Baştan ayağa yareyim, Gel gör beni aşk neyledi. Gel gör beni, beni, aşk neyledi, Derde giriftar eyledi

Abdüssamed Demir den Ben Yürürüm Yane Yane ilahisini videosu dinleyin mp3 dinle indir yukle - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Abdüssamed Demir – Ben Yürürüm Yane Yane


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

bedava ilahiler Ait Diger Güzel Ilahiler

Mehmet Yılmaz – Sultanım

Mehmet Yılmaz – Özlerim

Mehmet Yılmaz – Dediler Medine

Mehmet Yılmaz – Can Geylani

Mehmet Yılmaz – Benim Aşkım

Mehmet Yılmaz – Dosta

Mehmet Yılmaz – Gönül Arar

Mehmet Yılmaz – Mevla Baki

Mehmet Yılmaz – Aşk Meydanında

Ahmet Turan – Cennetin Kokusu Gelir

Ahmet Turan – Abdulbaki Menzilde

Ahmet Turan – Kimler Ağlasın

Ahmet Turan – Kadir Mevlam Gel Eyledi

Ahmet Turan – Ağlattın Bizi Seydam

Ahmet Turan – Nazar Eyle

Ahmet Turan – O Yar Mihmanımız

Ahmet Turan – Semaver

Ahmet Turan – Ayaklar Altında

Ahmet Turan – Böyle Hacı Olmaz

Ahmet Yolcu – Beytullahın ÇevresindeFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

18 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..