Minik İlahicilerden en GüzeL kabe İlahileri Burda,Abdüssamed Demir in Kıyamında Duranlarız isimli ilahi albümünde ÖkuduĞü Kabede Hacılar ilahisini sitemizden Bedava üzerinden dinleyebilir,Kabede haciLar isimli bu ilahiyi mp3 olarak telefona indirebilir ve ilahinin sözlerine sitemizden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Abdüssamed Demir – Kabede Hacılar

 ....
 

Abdüssamed Demir – Kabede Hacılar iLahi sözleri Kabe’de hacılar “Hu!” der Allah, Yer, gök inim inim iniler Allah, Melekler defterini yeniler Allah, İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah. Kabe’nin yolları taşlıdır Allah, Hacıların gözleri yaşlıdır Allah, Dervişlerin ciğeri ateşlidir Allah, İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah. Kabe’nin yolları bayır Allah, Kâbene gidenleri kayır Allah Hepimizi Kabene çağır Allah İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah. Kabe’nin yolları çukurdur Allah, Hacıların işleri zikirdir Allah, Mevla’sına her dem şükürdür Allah, İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah. Kabe’nin örtüsü yeşil Allah, Gün doğmadan orası ışır Allah, Hepimizi Kabe’ne uçur Allah, İzin ver de Kabe’ni görelim Allah, İzin ver de yolunda ölelim Allah, Göster cemalini görelim Allah.

Abdüssamed Demir – Kabede Hacılar ilahi mp3 dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Abdüssamed Demir – Kabede Hacılar


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Çocuk iLahiLeri Ait Diger Güzel Ilahiler

Adem Kesik – Elifba

Adem Kesik – Biz Çocuklar Kardeşiz

Adem Kesik – Vah Vah

mevlüt okuyan çocuk

Abdüssamed Demir – Seydam

Abdüssamed Demir – Ağla Gönül

Abdüssamed Demir – Yüce Sultanım

Abdüssamed Demir – Nakşibendi Gülleri

Abdüssamed Demir – Yeşil Kubbe

Abdüssamed Demir – Tevbe Allahım

Abdüssamed Demir – Kıyamında Duranları

Abdüssamed Demir – Şakıyan Bülbüller

Abdüssamed Demir – Ordunun Duası

Abdüssamed Demir – Muhammedin

Abdüssamed Demir – Hakka Aşık Olanlar

Abdüssamed Demir – Türbesinin Önünde

Abdüssamed Demir – Derman Sevdiğim

Abdüssamed Demir – Gördüm

Abdüssamed Demir – Cansıza Canı Veren

Abdüssamed Demir – Hasan İle HüseyindiFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

6 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..