İlahi halkının Vageçemediği ilahi sanatçisi Ahmet Turan,ın Son yayinladiği album olan Muhammed in Torunları isimli ilahi albümünde yer verip Öküdüğü Emanet Etmişsin Geldi Selamın sevgili sültanım ilahisini sitemizden Bedava dinleyebilir,Bu güzel ilahinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu ilahiyi cep mp3 olarak telefonlariniza ekleyebilirsiniz.

Ahmet Turan – Emanet Etmişsin

 ....
 

Ahmet Turan – Emanet Etmişsin iLahi sözleri Emanet etmişsin geldi selâmın, Sevgili sultanım aleyküm selâm. Aldım tazim ile bu ben gulamın, Ey şahı hubalım aleyküm selâm. Umarım efendim mürüvvet senden, Uğrunda geçmişim can ile tenden, Demişsin ihvana selâm et benden. Sevgili sultanım aleyküm selâm. Geçmeden boynuma aşkın kemendi, Nice bir anarsın derd ile mendi. Kuluna selâm etmiş sultan efendi, Sevgili sultanım aleyküm selam. Aziz iltifatın rayi kâr ettin, Şiddetli ateşimi gülistan ettin, Mahsun ihvânını şaduman ettin, Devletli sultanım aleyküm selâm. Hasta idim beni getirdin cana, İhtiyaç kalmadı gayri Lokman’a, Selâmın şifadır şu hasta cana, Sevgili sultanım aleyküm selâm. Müyesser olur mu yüzünü görmek? Acep olur mu ki vasfına ermek? Güzel güzel böyle selam göndermek Keremdir sultanım aleyküm selam

Ahmet Turan dan Emanet Etmişsin Geldi Selamın sevgili sültanım aLeyKüm seLam ilahisini mp3 olarak hemen dinle indir - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Ahmet Turan – Emanet Etmişsin


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Tubidy İlahi dinle Ait Diger Güzel Ilahiler

Bahadır – Dünya Yalan

Bahadır – Hocamı Affet

Adem Pala – Mekkede Medinede

Adem Pala – Derdimin Dermanı Sende

Adem Pala – Ahirete Hazır Mısın

Adem Pala - Serveri Enbiya

Adem Pala – Sevemedim Dünya Seni

Adem Pala – Seydama Gitti Sofiler

Adem Pala - Can Sultanim

Adem Pala - Anam

Adem Pala – Dön Allah Diye

Adem Pala - Ağlayan Hacı

Adem Pala - Sensin Yaratan Cana Can Katan

Adem Pala - Nurlar Yagar Medineye

Adem Pala - Kervan Gider Dura Dura

Adem Pala - Tez Yetiş Efendim Yine Dardayım

Adem Pala - Gittiler Köyüme Yetişemedim

Adem Pala - Özledim Medineyi

Adem Kesik – Çok Özledim

Adem Kesik – İnci GerdanlıkFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

20 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..