Dursun Ali Erzincanlı dan MÜHTEŞEM bir ŞİİR KesinLıkLe duygulariniza haKım olmayacağiniz Ağlayan Kütük şiirini Çok içten öKumüş Ağlayan Kütük şiirni ilahi Formatinda sitemiz www.ilahidinle.org üzerinden fon Müziği eşlığınde dinleyebilir,Kütük ilahisi ve şiirlerinin sözlerini okuyabilir ve bu şiir formatındaki ilahiyi mp3 olarak cebe indirebilirsiniz.

Dursun Ali Erzincanlı – Ağlayan Kütük

 ....
 

Dursun Ali Erzincanlı – Ağlayan Kütük iLahi sözleri Ya resulallah anam babam sana feda olsun Sen önceleri bir kütüğün üzerine çıkıp hutbe okuyordun Ashab-ı kiram çoğaldığı vakit, söylediklerini tüm cemaat duysun diye minber yaptırdın O zaman senden ayrılmaya tahammül edemeyen kütük ağlamıştı Sen ona dokunana kadar ağlaması devam etmişti Ancak elini üzerine koyunca sukunete kavuşmuştu Senin ayrılığına bir ağaç parçası bile tahammül edemezken Müslümanlar nasıl dayanabilsin ? Allah rahmet deryalarını senin üzerine boşaltsın Ya resulallah anam babam sana feda olsun Sen Allah katında o kadar faziletlisin ki Allahu teala sana yapılan itaati fazileti zatına yapılmış kabul ediyor. Kim peygambere itaat ederse muhakkak Allaha itaat etmiş olur Ya resulallah anam babam sana feda olsun Senin faziletin Allah’ın katında öyle yüksek derecelere ulaşmıştır ki Seni tüm peygamberlerden sonra göndermesine rağmen, hepsinin başında zikredip yer veriyor Ey Resulum hatırla ki bir vakit peygamberlerden söz almıştık Senden de, Nuh’dan da,İbrahim’den de, Musa’dan da, Meryem oğlu İsa’dan da Onlardan sağlam bir söz aldık Allah rahmet deryalarını senin üzerine boşaltsın Ya resulallah anam babam sana feda olsun Allah katında senin faziletin öyle bir dereceye ulaşmıştır ki Cehennem ehli sana itaat etmiş olmayı ister Oysa bu temenniyi yaptıkları zaman ateş içinde azap görecekler Ya resulallah anam babam sana feda olsun! Eğer Allahu teala Hz Süleyman’a sabahdan öğleye kadar katettiği mesafe bir aylık Öğleden akşama kadar katettiği mesafe de de bir aylık yol olan rüzgarı vermişse de O sana verilen ve üzerinde gece yedinci semaya kadar çıkıp , Sonra aynı gecenin sabahında dönerek sabah namazını Mekke’de kıldığın burakdan daha mucizevi değildir! Allah rahmet deryalarını senin üzerine boşaltsın Ya resulallah anam babam sana feda olsun! Eğer Allahu teala Meryem oğlu İsa’ya ölüleri diriltme mucizesi vermişse de Onun bu mucizesi zehirlenmiş ve pişirilmiş koyunun seninle konuşup “Zehirliyim beni yeme” diyen mucizesinden daha üstün değildir Ya resulallah Nuh kavmine beddua etmişti: “Ey Rabbim inkarcılardan hiçkimseyi yeryüzünde bırakma” demişti. Eğer sende o beddua gibi bizim için bir beddua etseydin Muhakkak hepimiz helak olurduk. Halbuki secde halindeyken senin sırtına pislik dolu işkembeyi attılar Yüzünü kanatıp, dişlerini kırdılar Bu yapılanlara rağmen sen onlar için hayır dua etmekden başka bir şey yapmadın Ve şöyle dedin:

Dursun Ali Erzincanlı dan Şahane Ağlayan Kütük ŞİİRi ilahi mp3 Formatinda şiirleri dinleyin - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Dursun Ali Erzincanlı – Ağlayan Kütük


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Dursun Ali Erzincanlı Ait Diger Güzel Ilahiler

Dursun Ali Erzincanlı – Efendimiz Çana

Dursun Ali Erzincanlı – Hatırlayın

Dursun Ali Erzincanlı – Ağlayan Kütük

Dursun Ali Erzincanli – Hz. Vahşi

Dursun Ali Erzincanlı – Kerbela

Dursun Ali Erzincanlı – 30 Kuş

Dursun Ali Erzincanlı – Mahşer

Dursun Ali Erzincanlı - Sen Gel Dİye Ey Sevg

Dursun Ali Erzincanlı - Ömer Halisdemir Otuz

adın geçer şiiri

Hz-Alinin Duasi

Medinenin Gulu

Esma-ya Mektup - Dursun Ali Erzincanlı

Dursun Ali Erzincanli Üç Günlüktür

Dursun Ali Erzincanli Seni Seven Senin Gibi

dursun ali erzincanlıdan şiirler

Mirac Kandili 2013 - Dursun Ali Erzincanli

Dursun Ali Erzincanli - 2013 Mirac Kandili

Dursun Ali ERZİNCANLi - Nasihat

Dursun Ali Erzincanlı Ebul Heyseme Hz. HanzaFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

15 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..