En çok dinlenen ilahiciler arasinda yer aLan Beytullah Kuzu nun İki Gözüm – 2 ismini verdiği ilahi albümünde sesLendirdirdiği - Yalan Dünya - isimLi ilahisini sitemizden ücretsiz dinleyebilir, Yalan Dünya ilahisinin sözlerini Bdava okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 formatinda cep telefonlarindan dinleyebilirsiniz..

Beytullah Kuzu – Yalan Dünya

 ....
 

Beytullah Kuzu – Yalan Dünya iLahi sözleri Bir yanın yıkılır bir yanın çöker yalan dünya senin nene gülmeli Bir yanda yoksullar/garipler boynunu büker yalan dünya senin nene gülmeli Kimisi teklemiş altını pulu çokları kaybetmiş sağ ile solu Dört yanın bitmeyen dert ile dolu yalan dünya senin nene gülmeli Bu genç bu ihtiyar demez yutarsın betonarme köşküm olsa yıkarsın Herkes gider sen ardımdan bakarsın yalan dünya senin nene gülmeli Var mıdır ölmeden kalan bu yerde yalancı söylenir adın dillerde Hani ya Muhammed Mustafa nerde yalan dünya senin nene gülmeli Hani nerde bizden önce gelenler Hakkın yollarına canlar verenler Veysel Karani’ler Ebubekir’ler yalan dünya senin nene gülmeli Evlat babasının kuyusun kazar Hakkın nimetine şükretmez azar Külhanbey doluyor çarşı ve pazar yalan dünya senin nene gülmeli Kalkın ey eskiler kalkın da bakın çok az mü’min kaldı sizlere yakın Kumar masasına ederler akın yalan dünya senin nene gülmeli Beş kuruşluk malı ona satarlar hem o mala hile katarlar Teraziyi yarı buçuk tartarlar yalan dünya senin nene gülmeli Hiç habersiz defterimiz dürülür zengin fakir on arşına bürünür Dört yanımız taş çamurla örülür yalan dünya senin nene gülmeli Yeter mü’min yeter halin nolacak şu yalancı dünya kime kalacak Akıbet gözümüz toprak dolacak yalan dünya senin nene gülmeli

Beytullah Kuzu dan en GüzeL Yalan Dünya ilahisini mp3 formatinda hemen dinleyin - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Beytullah Kuzu – Yalan Dünya


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Beytullah Kuzu Ait Diger Güzel Ilahiler

Beytullah Kuzu – Mevlam

Beytullah Kuzu – Ne Olacağı Bilinmezmi

Beytullah Kuzu – Rızanı Alamadan

Beytullah Kuzu – Aklınla Sev Evladını

Beytullah Kuzu – Hakkı Duymak

Beytullah Kuzu – Baba

Beytullah Kuzu – Özlüyorum

Beytullah Kuzu – Tövbe İle

Beytullah Kuzu – Üstadım

Beytullah Kuzu – Annem ilahisi

Beytullah Kuzu – İki Gözüm

Beytullah Kuzu – Baba Bedduası

Beytullah Kuzu – Hak Deryası

Beytullah Kuzu – Allah Diyelim

Beytullah Kuzu – Ne Güzel

Beytullah Kuzu – Sarıl Allaha

Beytullah Kuzu – Ahireti Kazanmak

Beytullah Kuzu – Yalan Dünya

beytullah kuzu kücük kizima ögüt

Beytullah Kuzu AnnemFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

hasan dursundan'için SUDENUR "AMA SENİN KONUŞTUKLARIN BANA CÜMALİ " yazdı.


yeni 2015 Peyga'için selin "sözlerini istiyorum" yazdı.


hasan dursun an'için yu "güzel" yazdı.


Küçük Ahmet - B'için barış kara bıyık "güzel" yazdı.


en güzel sürekl'için vahab usta "insan olduğumu hatırlattı bütün insanlara selam olsun" yazdı.


Yanık Halil den'için Elif "sayfaniza bugün denk geldim eserleriniz cok güzel emegi gecenden Rabbim razi olsun. ama malesef her istedim eseri indiremiyorum" yazdı.


Abdurrahman Önü'için cennet cehennem "mesaj veren ilahileri söyleyen abilereden ALLAH razı olsun teşekkürler" yazdı.


ucsuz bucaksiz 'için eda "öf harıka ilahi" yazdı.


2013 2014 en gü'için halim türkmen " harika ilahileri sanat müziği kategorisinde harika sanatçılardan söylendiği zaman bir başka oluyor" yazdı.


Dursun Ali Erzi'için MEHMET YAŞAR "ELİNİZE VE EMEĞİNİZE SAYGI" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

25 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..