Babaları Gavs-ı Kasrevi Şeyh Seyyid Abdulhakim El Hüseyni kuddise sırruh olup, Ehli Beytin günümüzde ki varisi, kutlu soyun temsilcisi ve zamanın Ehli Sünnet Vel Cemaat inancının yaşanmasına vesile olan, biz dahil milyonların güzel ahlak ile boyanmasına, günah çukurlarından kurtulup Kuran ve Sünnet yoluna girmesine vesile olan ve nasıl ki yaratılmışların en şereflisi ve mükemmeli Hz. Muhammed Sallallahu aleyhi ve sellem) Efendimiz ise, torunu ve varisi Gavsı Sani Şeyh Seyyid Abdulbaki (ks) hazretleride şu an yaşayanların en mükemmelidir.Mehmet Karakuş un en çok dinlenen ilahi albümlerinden Biri oLan Zalim Nefsim albümünde yer verip Öküdüğü Bırakma Ellerimi adlı ilahisinde Seyyid Abdulbaki Gavs-ı Sani Hazretlerine duyulan sevgisini anLatıor Bu güzel ilahiyi sitemizde Bedava dinleyebilir,Bırakma Ellerimi ilahisinin sözlerini ücretsiz okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak telefona indirebilirsiniz.

Mehmet Karakuş – Bırakma Ellerimi

 ....
 

Mehmet Karakuş – Bırakma Ellerimi iLahi sözleri Geldim sana Sultanım Günahıma pişmanım Yok elimden tutanım Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Sultanım Abdulbaki Bırakma ellerimi Bilirim benimlesin Bilirim gönlümdesin Gönlümün içindesin Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Sultanım Abdulbaki Bırakma ellerimi Ben küçük, dünya büyük Günah sırtımda bir yük Kapında boynum bükük Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Sultanım Abdulbaki Bırakma ellerimi Güçsüzüm perişanım Yok halimi soranım Çare sende Sultanım Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Sultanım Abdulbaki Bırakma ellerimi Seyyidsin, Ehl-i Beytsin Sofilere servetsin Aşkın kalbe yer etsin Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Bırakma ellerimi Sultanım Abdulbaki Bırakma ellerimi

Mehmet Karakuş dan Bırakma Ellerimi ilahisini zikirler eşLiğinde mp3 oLarak dinleyin - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Mehmet Karakuş – Bırakma Ellerimi


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Mehmet Karakuş Ait Diger Güzel Ilahiler

Mehmet Karakuş – Bırakma Ellerimi

Mehmet Karakuş – Canım Anam

Mehmet Karakuş – Canımın Canı

Mehmet Karakuş – Efendimiz

Mehmet Karakuş – El Meded

Mehmet Karakuş – Kabemin Bekçisi

Mehmet Karakuş – Seydam Aman

Mehmet Karakuş – Tabibim

Mehmet Karakuş – Tüter Gözümde Medine

Mehmet Karakuş – Yalvar Kardeşim

Mehmet Karakus - Vazgeçemem suLtanimdan

Mehmet Karakus - ille Hu

Mehmet Karakus - ibret Olsun

Mehmet Karakus Yar Sultan

Mehmet Karakus- Ya Resulallah

Mehmet Karakus- Sabahin Seherinde

Mehmet Karakus- Enel Fakuri

Mehmet Karakus - Yesil Kubbe

Mehmet Karakus - Selam Sana

Mehmet Karakus - Ne cileler GordumFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

hasan dursundan'için SUDENUR "AMA SENİN KONUŞTUKLARIN BANA CÜMALİ " yazdı.


yeni 2015 Peyga'için selin "sözlerini istiyorum" yazdı.


hasan dursun an'için yu "güzel" yazdı.


Küçük Ahmet - B'için barış kara bıyık "güzel" yazdı.


en güzel sürekl'için vahab usta "insan olduğumu hatırlattı bütün insanlara selam olsun" yazdı.


Yanık Halil den'için Elif "sayfaniza bugün denk geldim eserleriniz cok güzel emegi gecenden Rabbim razi olsun. ama malesef her istedim eseri indiremiyorum" yazdı.


Abdurrahman Önü'için cennet cehennem "mesaj veren ilahileri söyleyen abilereden ALLAH razı olsun teşekkürler" yazdı.


ucsuz bucaksiz 'için eda "öf harıka ilahi" yazdı.


2013 2014 en gü'için halim türkmen " harika ilahileri sanat müziği kategorisinde harika sanatçılardan söylendiği zaman bir başka oluyor" yazdı.


Dursun Ali Erzi'için MEHMET YAŞAR "ELİNİZE VE EMEĞİNİZE SAYGI" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

27 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..