Mekke, şehirlerin anasıdır. İnsanlığın ilk merkezidir. Bu varoluş hikayesinin son halkası olan ve bu davayı tamamlayarak mühürleyen Rasûl-i Zişan,ın davetinin de merkezidir. Ta Hz. Âdem,den Efendimize kadar uzanan bu seyirde mekânların en şereflisi olan Kabe ile yücelmiş, nurlanmış, eşsiz bir şehir olmuştur. Kabe, tüm insanlık için bereket kaynağıdır, evrensel bir yol göstericidir. Bu sebeple Mekke, hürmetle yaklaşılması, saygıyla tanınması vacip olan mübarek bir şehirdir.Mehmet Yılmaz,ın Öyle Özledim Ki İlahi albümünde yer alan Özlerim Bne seni Mekkem adlı ilahi eseri sitemizde Bulabilir, ilahinin sözlerini okuyabilir ve bu ilahiyi mp3 olarak tüm cep telefonLarindan rahatLıkla dinleyebilirsiniz.

Mehmet Yılmaz – Özlerim

 ....
 

Mehmet Yılmaz – Özlerim iLahi sözleri Güzel Mekke’m çağır beni gönülden özledim seni senin aşkın yaktı teni özlerim ben seni Mekke’m Sende Kâbe Hakta şifa sende Merve sende Safa ey gizemli şehrim Mekke’m çağır geleyim bir defa Beyaz ihram giyebilsem sana geldim diyebilsem hasretim gizleyebilsem özlerim ben seni Mekke’m Sende Kâbe Hakta şifa sende Merve sende Safa ey gizemli şehrim Mekke’m çağır geleyim bir defa Zemzem içsem kana kana içince can gelir cana yıllardır hasretim sana özlerim ben seni Mekke’m Sende Kâbe Hakta şifa sende Merve sende Safa ey gizemli şehrim Mekke’m çağır geleyim bir defa Lebbeyk deyip aşka gelsem aşk ile Hakka yönelsem akan gözyaşımı silsem özlerim ben seni Mekke’m Sende Kâbe Hakta şifa sende Merve sende Safa ey gizemli şehrim Mekke’m çağır geleyim bir defa

En GüzeL özLem ilahileir Burda Mehmet Yılmaz in Özlerim ilahisini mp3 formatinda dinleyin - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2017 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2017 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Mehmet Yılmaz – Özlerim


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

bedava ilahiler Ait Diger Güzel Ilahiler

Mehmet Yılmaz – Sultanım

Mehmet Yılmaz – Özlerim

Mehmet Yılmaz – Dediler Medine

Mehmet Yılmaz – Can Geylani

Mehmet Yılmaz – Benim Aşkım

Mehmet Yılmaz – Dosta

Mehmet Yılmaz – Gönül Arar

Mehmet Yılmaz – Mevla Baki

Mehmet Yılmaz – Aşk Meydanında

Ahmet Turan – Cennetin Kokusu Gelir

Ahmet Turan – Abdulbaki Menzilde

Ahmet Turan – Kimler Ağlasın

Ahmet Turan – Kadir Mevlam Gel Eyledi

Ahmet Turan – Ağlattın Bizi Seydam

Ahmet Turan – Nazar Eyle

Ahmet Turan – O Yar Mihmanımız

Ahmet Turan – Semaver

Ahmet Turan – Ayaklar Altında

Ahmet Turan – Böyle Hacı Olmaz

Ahmet Yolcu – Beytullahın ÇevresindeFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

hasan dursundan'için SUDENUR "AMA SENİN KONUŞTUKLARIN BANA CÜMALİ " yazdı.


yeni 2015 Peyga'için selin "sözlerini istiyorum" yazdı.


hasan dursun an'için yu "güzel" yazdı.


Küçük Ahmet - B'için barış kara bıyık "güzel" yazdı.


en güzel sürekl'için vahab usta "insan olduğumu hatırlattı bütün insanlara selam olsun" yazdı.


Yanık Halil den'için Elif "sayfaniza bugün denk geldim eserleriniz cok güzel emegi gecenden Rabbim razi olsun. ama malesef her istedim eseri indiremiyorum" yazdı.


Abdurrahman Önü'için cennet cehennem "mesaj veren ilahileri söyleyen abilereden ALLAH razı olsun teşekkürler" yazdı.


ucsuz bucaksiz 'için eda "öf harıka ilahi" yazdı.


2013 2014 en gü'için halim türkmen " harika ilahileri sanat müziği kategorisinde harika sanatçılardan söylendiği zaman bir başka oluyor" yazdı.


Dursun Ali Erzi'için MEHMET YAŞAR "ELİNİZE VE EMEĞİNİZE SAYGI" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

24 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..