Murat Güneş in Hacca gidecek Olan Hacılar iÇin özel oLarak Mp3 formatinda sesLendirdiği Mobil İlahisini Youtube üzerinden milyonlarca haci eşLiğinde mp3 formatında sözleri ile bırlıkte buLucaksınız

Murat Güneş – Hacılar

 ....
 

Murat Güneş – Hacılar iLahi sözleri Hacım gidiyorsun Arabistan’a Bir parça diyem var aramadan sana Varıp erişince o Beytullah’a Gezdiğin yerlerde bizi hatırla… Hacılar hacılar nurlu bacılar, Kabe’yi görünce bir der hacılar Ravzaya gidince diner sancılar Gezdiğin yerlerde bizi hatırla. Muhammed Mustafa reyhası boştur Ümmetler ağlıyor gözleri yaştır Orda ağlamayan yürekler taştır, Gezdiğin yerlerde bizi hatırla. Hacılar hacılar nurlu bacılar, Kabe’yi görünce bir der hacılar Ravzaya gidince diner sancılar Gezdiğin yerlerde bizi hatırla. Mübarek yerlerdir Mekke illeri Orada çalıyor aşkın zilleri Orada bulunur aşk bülbülleri, Gezdiğin yerlerde bizi hatırla Hacılar hacılar nurlu bacılar, Kabe’yi görünce bir der hacılar Ravzaya gidince diner sancılar Gezdiğin yerlerde bizi hatırla. Babı selamından geçilebilirken Serhat’ı selamla tazim ederken Şefaat Muhammed Ahmed’im derken Gezdiğin yerlerde bizi hatırla. Hacılar hacılar nurlu bacılar, Kabe’yi görünce bir der hacılar Ravzaya gidince diner sancılar Gezdiğin yerlerde bizi hatırla.

Murat Güneş in seslendirdiği en GüzeL Hacılar ilahisini mp3 formatinda dinleyin - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Murat Güneş – Hacılar


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Seçme iLahiler Mp3 Ait Diger Güzel Ilahiler

Harun Beyaz - Yüce Muhammedim

Harun Beyaz – Şehit Destanı

Harun Beyaz – Rahman Allah

Murat Güneş – Ağlar Yakup

Murat Güneş – Al Cennetine

Murat Güneş – Anamın Hasreti

Murat Güneş – Hacılar

Murat Güneş – Hasanım Hüseyinim

Murat Güneş – Küçük İbrahim

Murat Güneş – Seyreyle Güzel

Murat Güneş – Şükürler Olsun

Murat Güneş – Erzurum Destanı

Ferudun Eroğlu - Gel Gidelim

Ertuğrul Erkişi – Zulmü Alkışlayamam

defli ilahiler serisi

seçme 2016 ilahiler karışık

beytullahta ben ilahisi

feridun eroglu - kadir mevlam

feridun eroglu gurbet ellerdeyim

Dil tutulur ilahisiFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'için ERCAN "BU FON MÜZİĞİNİN ADINI BİLEN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİR Mİ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZİĞİ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER" yazdı.


yeni 2013 albu'için BAĞRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DİYİM" yazdı.


Halkayi Zikir i'için Tayfun "Elhamdulillah ellerinize sağlık ..." yazdı.


Subhanallah Fon'için EIN "COK GUZEL" yazdı.


annem ilahisini'için konyalı "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazdı.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

18 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En güzel Tubidy Müziksiz ilahileri bulabileceğiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacıyla orjinalinden değiştirilmiş demo haline getirilmiştir. Amacımız bu ücretsiz bedava ilahileri sizlere tanıtmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece ücretsiz bedava ilahi dinleme amacıyla kurulmuştur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya yükleme linkleri bulunmamaktadır..