ilahi Adý: Biz Çocuklar Kardeþiz ilahi Albümü: Maþaallah Babama Yorumcu: Adem Kesik Yapým: Berekat Yayýnevi,Adem Kesik – Biz Çocuklar Kardeþiz ilahisi ve sözleri

Adem Kesik – Biz Çocuklar Kardeþiz

ilahi dinle  

Adem Kesik – Biz Çocuklar Kardeþiz iLahi sözleri Haydi çocuklar, büyüklere bir þeyler öðretmeye hazýr mýsýnýz? Hep beraber ezberleyelim bunlarý. Hep beraber öðrenelim çocuklar. Sen de katýl sen de katýl bizlere. Senin de ihtiyacýn vardýr cennette. Biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz, biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz. Ýmanýn þartý kaç=Altý. Say bakalým= 1-Allaha iman 2-Meleklere iman 3-Kitaplara Ýman 4-Peygamberlere iman 5-Âhirete Ýman 6-Kadere Ýman. Çok güzelsiniz çocuklar. Hep beraber ezberleyelim bunlarý, hep beraber öðrenelim çocuklar. Sen de katýl sen de katýl bizlere. Senin de ihtiyacýn vardýr cennette. Biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz, biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz. Peki Ýslamýn þartý kaç=Beþ. Say bakalým. 1-Kelime-i Þehadet getirmek 2-Oruç tutmak 3-Namaz kýlmak 4-Hacca gitmek 5-Zekât vermek . Çok güzelsiniz çocuklar. Hep beraber ezberleyelim bunlarý, hep beraber öðrenelim çocuklar. Sen de katýl sen de katýl bizlere. Senin de ihtiyacýn vardýr cennette. Biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz, biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz. Peki sen, abdestin þartýný biliyor musun, abdestin þartý kaç=Dört. Say bakalým. 1-Elleri yýkamak 2-Yüzü yýkamak 3- Baþý meshetmek 4-Ayaklarý yýkamak. Aferin. Hep beraber ezberleyelim bunlarý, hep beraber öðrenelim çocuklar. Sen de katýl sen de katýl bizlere. Senin de ihtiyacýn vardýr cennette. Biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz, biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz. Þimdi çok önemli. Bunu biliyor musunuz bakalým, guslün farzý kaç=Üç. Peki say bakalým 1-Aðza su vermek 2-Burna su vermek 3-Bütün bedeni yýkamak. Aferin. Hep beraber ezberleyelim bunlarý, hep beraber öðrenelim çocuklar. Sen de katýl sen de katýl bizlere. Senin de ihtiyacýn vardýr cennette. Biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz, biz çocuklar kardeþiz, öðrenmesini biliriz.

Maþaallah Babama albümünde çocuk ilahilerine de yer veren Adem Kesik Biz Çocuklar Kardeþiz ilahisini Minik ilahiciler için sesLendirdi - ilahisini dinle ücretsiz ilahiler indir ilahisi indir yeni çikan 2019 ilahileri indir - Güzel ilahiler 2019 ilahiler- müziksiz ilahi indir Bedava Dinle Indirme - indir ilahi tubidy Mp3 indir

LütFeN iLahi DiNLerken iLahiLere Yorum YapiNiz

Dinlenen En GüzeL iLahiLer - Adem Kesik – Biz Çocuklar Kardeþiz


Bedava ilahi Dinle Indir Ve Ilahiler Hakkinda Yorum Yap

Çocuk iLahiLeri Ait Diger Güzel Ilahiler

Adem Kesik – Elifba

Adem Kesik – Biz Çocuklar Kardeþiz

Adem Kesik – Vah Vah

mevlüt okuyan çocuk

Abdüssamed Demir – Seydam

Abdüssamed Demir – Aðla Gönül

Abdüssamed Demir – Yüce Sultaným

Abdüssamed Demir – Nakþibendi Gülle

Abdüssamed Demir – Yeþil Kubbe

Abdüssamed Demir – Tevbe Allahým

Abdüssamed Demir – Kýyamýnda Duranl

Abdüssamed Demir – Þakýyan Bülbül

Abdüssamed Demir – Ordunun Duasý

Abdüssamed Demir – Muhammedin

Abdüssamed Demir – Hakka Aþýk Olanl

Abdüssamed Demir – Türbesinin Önün

Abdüssamed Demir – Derman Sevdiðim

Abdüssamed Demir – Gördüm

Abdüssamed Demir – Cansýza Caný Ver

Abdüssamed Demir – Hasan Ýle HüseyiFacebook'tan Takip Edin!

İlahi Ara

Son Yorumlar

yeni fon muzikl'iin ERCAN "BU FON MÜZÝÐÝNÝN ADINI BÝLEN VARSA LÜTFEN PAYLAÞABÝLÝR MÝ? UZUN ZAMANDIR BU MÜZÝÐÝ ARIYORUM AMA BULAMIYORUM ALLAH RIZASI ÝÇÝN YARDIMCI OLUN ÞÝMDÝDEN TEÞEKÜRLER" yazd.


yeni 2013 albu'iin BAÐRI YANIK "BENI BENDEN ALDI DAHA NE DÝYÝM" yazd.


Halkayi Zikir i'iin Tayfun "Elhamdulillah ellerinize saðlýk ..." yazd.


Subhanallah Fon'iin EIN "COK GUZEL" yazd.


annem ilahisini'iin konyalý "ana gibi yar olmaz.üsküdar gibi memleket bulunmaz.Yusuf Konevi" yazd.


Mp3 ilahi Sayısı :5427

Toplam ilahi Sanatçısı :84

27 Gişi Sitemizde iLahi Dinliyor

Google Sitemap
Bedava En gzel Tubidy Mziksiz ilahileri bulabileceiniz ilahi dinleme Sitesimizdeki ilahiler online dinleme amacyla orjinalinden deitirilmi demo haline getirilmitir. Amacmz bu cretsiz bedava ilahileri sizlere tantmak ve sevdirmektir. Sitemiz sadece cretsiz bedava ilahi dinleme amacyla kurulmutur. Sitemizde mp3 ilahi indirme download veya ykleme linkleri bulunmamaktadr..